Bartosz Kurek gospodarzem głównego wydania „Wydarzeń”

MN 07/06/2017
Bartosz Kurek gospodarzem głównego wydania „Wydarzeń”
 Bartosz Kurek poprowadzi główne wydanie „Wydarzeń” w soboty i niedziele oraz w święta. W nowej roli dziennikarza znanego z anteny Polsat News widzowie zobaczą już w połowie czerwca.

Od poniedziałku do piątku gospodarzami głównego wydania „Wydarzeń” będą Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. Wydania weekendowe oraz w święta, obok dotychczas prowadzącej Joanny Wrześniewskiej-Sieger, poprowadzi Bartosz Kurek.

– Cieszę się, że Bartosz poprowadzi główne wydanie „Wydarzeń”. Jest naszym wychowankiem, pracuje od początku istnienia Polsat News. Odniósł sukces jako prowadzący poranne pasmo „Nowy Dzień z Polsat News” oraz „Śniadanie w Radiu Zet” i mam nadzieję, że odniesie go prowadząc „Wydarzenia”. W roli prowadzącego zobaczymy go już w tym miesiącu 16, 17 i 18 czerwcamówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

–To dla mnie wyróżnienie. Już niebawem widzowie będą mogli zobaczyć mnie w nowej roli jako prowadzącego główne wydanie „Wydarzeń”. Dziękuję za zaufanie i do zobaczenia na antenach Telewizji Polsat oraz Polsat News o godzinie 18:50 – mówi Bartosz Kurek.

Bartosz Kurek związany jest z Telewizją Polsat od 2008 roku. Na antenie Telewizji Polsat i Polsat News był gospodarzem porannego pasma „Nowy dzień z Polsat News” oraz niedzielnego programu „Śniadanie w Radiu Zet”. Wcześniej prowadził program „Biznes Informacje”. Jako korespondent stacji relacjonował: wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku, Forum Ekonomiczne Davos 2009, a także z Brukseli kryzys gazowy w 2009 roku. Bartosz Kurek karierę dziennikarską rozpoczynał w radiu RMF Classic, następnie był reporterem stacji TV Biznes. Z wykształcenia jest politologiem. Ukończył Uniwersytet Jagielloński. Był również stypendystą fundacji Charlesa Merrilla JR. Prywatnie miłośnik podróży, głównie do Azji Południowo-Wschodniej.
 

Komentarze

 • 3537
  #1 Liverpool802 dnia 07-06-2017 18:26
  Dobry ruch ze strony Sobierajskiego zawsze to jakieś odświeżenie weekendowych wydarzeń icon_smile
 • 32
  #2 Mariusz16 dnia 07-06-2017 19:34
  A co z pozostałymi prowadzącymi weekendowe wydarzenia?
 • 1
  #3 MN dnia 07-06-2017 23:25
  Mariusz16, Jest to jasno podane w tekście. Weekendowe wydania będą prowadzić Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Bartosz Kurek.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.