Polsat pokaże kolejną imprezę disco polo

MN 05/05/2017
Polsat pokaże kolejną imprezę disco polo
 Telewizja Polsat i kanał Disco Polo Music po raz kolejny zostały partnerami Disco Hit Festival. Wydarzenie jak zwykle odbędzie się w Kobylnicy (teren sportowy w Kwakowie).

W piątek, 7 lipca widzowie Polsatu oraz Disco Polo Music zobaczą i usłyszą hity muzyki disco polo. Tradycyjnie na jednej scenie, jednego wieczoru wystąpią wykonawcy młodego pokolenia oraz gwiazdy, które od lat królują na listach przebojów. Disco Hit Festival jest obecnie najważniejszą imprezą w muzyce disco polo i dance w Polsce.

Według danych Nielsen Audience Measurement, ubiegłoroczna, 6. edycja Disco Hit Festival przyciągnęła przed ekrany średnio 2,6 mln widzów Polsatu, a udziały wyniosły 25,1% w grupie 16-49 i 21,7% w 4+. Druga część koncertu, którą emitował kanał Disco Polo Music, odnotowała po 3% udziałów w obu grupach audytoryjnych.

Przypomnijmy, że anteny Polsatu pokażą też imprezę „Wrocław w rytmie disco”.
 

Komentarze

  • 2960
    #1 rotalplus dnia 05-05-2017 15:52
    Nina ratuje się disco polo...Do czasu...
  • 387
    #2 nieustraszony dnia 08-05-2017 07:33
    Nina nie musi nic ratować bo Polsat ma się dobrze.. A koncerty zawsze były na Polsacie mają kanał disco polo to wiadomo że puszczają mogli by dac do DVB-T Polo Tv miało by konkurencję

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.