Dla Ciebie od Cyfrowego Polsatu

MN 10/11/2007
Cyfrowy Polsat
 Cyfrowy Polsat rozsyła do swoich abonentów pierwszy numer informatora Dla Ciebie. Magazyn liczy 36 stron i podzielony jest jest na 19 działów tematycznych. Zawiera najważniejsze informacje dotyczące oferty platformy, a także krzyżówki dla dzieci, wywiady z gwiazdami, relacje zza kulis znanych produkcji telewizyjnych oraz horoskop.

- Pomysł stworzenia informatora specjalnie dla Abonentów Cyfrowego Polsatu zrodził sie w naszych myślach już dawno. Zanim jednak zdecydowaliśmy się na realizację tego projektu, długo zastanawialiśmy się jakie są potrzeby naszych Klientów. Dzięki nieustającej pracy nad nowymi technologiami i pakietami kanałów tematycznych wiemy, że Państwa potrzeby rosną równie szybko, jak oczekiwania. Dokładnie tak samo rozwija się firma Cyfrowy Polsat i, co jest naszym celem, tak będzie ewoluował informator Dla Ciebie. (...) Niech więc informator Dla Ciebie spełni swoja misję: przewodnika po naszej ofercie, informatora mówiącego o zmianach w naszej firmie, kompendium wiedzy mówiącej o nowoczesnych technologiach - czytamy w liście Dominika Libickiego, Prezesa Zarządu Cyfrowego Polsatu, który zamieszczono na trzeciej stronie magazynu.


Okładka informatora Dla Ciebie.


Po słowach wstępu znajdziemy spis treści, a następnie aktualności z życia Cyfrowego Polsatu. Kolejny dział to Nowe technologie, w którym umieszczono informacje o dekoderze Echostar DVR-747, artykuł o telewizorach LCD oraz podstawowe wiadomości o telewizji wysokiej rozdzielczości. Następnie zapoznać się można z ofertą dla obecnych abonentów (wymiana posiadanego dekodera na Samsunga DSB-H370G i telewizor LCD tej samej firmy) oraz prezentacją pakietów Relax Mix i Relax Mix Film). W kolejnym dziale umieszczono wywiad, którego kanałowi E! Entertainment udzieliła amerykańska aktorka Eva Longoria. Na następnych stronach przedstawione są kulisy powstawania serialu Pierwsza miłość. Ciekawie wygląda dział Premiery filmowe, w którym Tomasz Raczek, znany krytyk filmowy poleca najciekawsze filmy z oferty Cyfrowego Polsatu. Kolejne strony poświęcone są sportowi. Przeczytać tu można kilka słów o Robercie Kubicy oraz felieton Bożydara Iwanowa, komentatora Polsatu Sport. W informatorze nie zabrakło również działu dla najmłodszych, który zajmują krzyżówki z nagrodami oraz konkurs plastyczny. Na następnych stronach umieszczono wywiad ze znaną piosenkarką Dodą oraz reportaż o tym, jak powstają Wydarzenia Polsatu.

Miłym zaskoczeniem są felietony: Jacka Cygana (autora tekstów i piosenek) i pisarki Krystyny Kofty. Kolejny dział to Oblicza smaku, który przygotował Paolo Cozza (znany z programu Europa da się lubić). Abonenci Cyfrowego mogą również wybierać ulubionego prezentera telewizyjnego. Wśród nominowanych są m.in. Hanna Smoktunowicz i Andrzej Turski. Na następnych kartkach znajdują się działy: Muzyka dla Ciebie (propozycje najciekawszych programów muzycznych) oraz Podróże dla Ciebie (przygotowuje go znana pisarka i podróżniczka Beata Pawlikowska). Ostatnie strony informatora to sprawozdania z imprez, którym patronował Cyfrowy Polsat, informacje o Centrum Obsługi Klienta oraz horoskop.

Za przygotowanie magazynu Dla Ciebie odpowiedzialna jest firma Concept Publishing Polska Sp. z o.o. W informatorze znalazło się kilka nieaktualnych już wiadomości dotyczących telewizji Polsat, za co w liście dołączonym do magazynu przeprasza Grzegorz Sandel, Dyrektor Centrum Obsługi Klienta.


Komentarze

  • roadway
    #1 roadway dnia 15-11-2007 20:22
    Ale żerżneli z c+ icon_razz.gif

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.