Kabarety zamiast „Daleko od noszy” i „Ameryki marzeń” w Polsacie

MN 21/04/2017
Kabarety zamiast „Daleko od noszy” i „Ameryki marzeń” w Polsacie
 Polsat wprowadza zmiany w ramówce. Od maja zamiast „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryki marzeń” stacja będzie nadawać powtórkowe programy kabaretowe.

Emisja „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryki marzeń” zostanie przerwana 29 kwietnia na dziewiątych odcinkach. Serial komediowy Krzysztofa Jaroszyńskiego ma 12 odcinków, a serial paradokumentalny o życiu Polaków w USA liczy 13 odcinków.

W ramówkach na maj, które stacja przesłała do mediów, nie ma obu seriali. Nie znalazły się one również w majowej ramówce przedstawionej reklamodawcom. Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu, na razie nie komentuje zdjęcia z anteny „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryki marzeń” oraz nie podaje, kiedy stacja wyemituje brakujące odcinki. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że Polsat nie jest zadowolony z wyników obu seriali, które mocno obniżają oglądalność stacji. „Daleko od noszy. Reanimacja” można śledzić w soboty o 16:15, a „Amerykę marzeń” o 16:45.

„Daleko od noszy. Reanimacja” to nowa odsłona kultowego serialu komediowego, który powrócił na antenę po ponad pięciu latach przerwy. „Ameryka marzeń” to pierwszy polski serial paradokumentalny, który został zrealizowany w Stanach Zjednoczonych.
 

Komentarze

 • 1349
  #1 DamianCP dnia 21-04-2017 19:50
  Mam nadzieje że reszte odcinków zostatnie udostępnione w ipli
 • 470
  #2 filczyk dnia 21-04-2017 21:11
  Zdjęcie bardzo adekwatne! Doceniam zamysł autora icon_cool Nie wiem jak jest z "Ameryką marzeń" bo żadnego odcinka serii nie oglądałem, ale "Daleko od noszy. Reaktywacja" to już zdecydowanie nie ta liga co kiedyś.
 • 3537
  #3 Liverpool802 dnia 22-04-2017 17:26
  Czyli Reanimacja daleko od noszy nie udana odnosze wrażenie że Idol po tylu latach też nie wypalił.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.