Trzy nowe seriale w ATM Rozrywka
16/04/2017Autor: MN
Trzy nowe seriale w ATM Rozrywka
Od maja w ofercie kanału ATM Rozrywka pojawią się trzy nowe seriale zagraniczne. Będą to: „Plebs”, „Doktor Martin” i „Cimarron Strip”.

„Plebs” to brytyjska produkcja komediowa z 2013 roku. Serial opowiada o trzech zdesperowanych, młodych mężczyznach z przedmieścia. Starają się ułożyć sobie życie, utrzymać pracę, awansować i wspinać się po drabinie społecznej w wielkim mieście. Akcja toczy się w starożytnym Rzymie. Emisja o 1 maja, od poniedziałku do piątku o 23:00.

„Doktor Martin” to brytyjski serial z 2004 roku. Doktor Martin Ellingham porzuca dobrze zapowiadającą się karierę chirurga. Po tym, jak jego lęk przed krwią zamienił się w obsesję, postanawia zostać lekarzem rodzinnym. Przeprowadza się z tętniącego życiem Londynu do spokojnego miasteczka Portwenn w Kornwalii, gdzie rozpoczyna praktykę, a widz w klimacie iście angielskiego humoru zostaje wprowadzony w świat małomiasteczkowej Anglii. Emisja od 1 maja, od poniedziałku do piątku o 18:00.

„Cimarron Strip” to amerykański serial z 1968 roku. Stróż prawa, Jim Crown, który do tej pory prowadził życie na prerii, został przydzielony do Dzikiej Doliny. Miejscowy szeryf podał się do dymisji, a Crown jest zdany na siebie. Na własną rękę rozpoczyna starania, by utrzymać ład i porządek na pograniczu terytorium Kansas i ziem Indian. Emisja od 6 maja, w soboty i niedziele o 07:00.
Tagi: #atm rozrywka #plebs #doktor martin #cimarron strip #serial 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Polsat Music HD będzie lepszym kanałem niż Muzo.TV?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

Do 28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy