Nice 1. Liga Żużlowa w Polsacie Sport

MN 07/04/2017
Nice 1. Liga Żużlowa w Polsacie Sport
 W siedzibie Polskiego Związku Motorowego w Warszawie podpisano umowę dotyczącą transmisji Nice 1. Ligi Żużlowej. PZMot zawarł trzyletni kontrakt z Telewizją Polsat, która na zasadzie sublicencji będzie współpracować z Eleven Sports Network.

– Po latach doświadczeń z różnymi telewizjami, wróciliśmy do macierzy. Pragnę przypomnieć, że to właśnie Polsat był pierwszą telewizją, z jaką podpisaliśmy kiedyś umowę – powiedział Andrzej Witkowski, prezes Polskiego Związku Motorowego.

Transmisje będą realizowane w jakości HD z wykorzystaniem 7-8 kamer.

– Nikt nie powiedział, że jest czy będzie łatwo. Trzeba sobie kilka nawyków odświeżyć. Myślę jednak, że już niedługo nasze transmisje będą na najwyższym poziomie – zapewnił Paweł Wójcik z Polsatu Sport.

Polsat Sport pokaże również: Turniej o Złoty Kask, Mistrzostwa Polski Par Klubowych, Indywidualne Mistrzostwa I Ligi i mecze Reprezentacji Polski.


Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 07-04-2017 20:07
    Umowa na żuel jest warta 1 mln złotych rocznie, a mimo to Polsat sprzedał sublicencję dla Eleven. Nie zrobili tego ze względów finansowych. Więc wygląda na to, ze jest to jakaś szersza współpraca w sprawie przejęcia pozostałych praw do żużla od nc+.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.