Wiosną Polsat Play kontynuuje sprawdzone formaty

MN 29/03/2017
Wiosną Polsat Play kontynuuje sprawdzone formaty
 1 kwietnia startuje wiosenna ramówka Polsat Play, a w niej nowe odcinki m.in. cieszącej się niesłabnącą popularnością serii „Chłopaki do wzięcia”, „Drwali i innych opowieści Bieszczadu” oraz „Łowcy pedofilów”.

„Drwale i inne opowieści Bieszczadu” to dokument społeczny, pokazujący jaka jest kondycja zwyczajnego człowieka w innej rzeczywistości niż ta, którą widzimy codziennie. Smolarze, drwale – ludzie niepokorni, twardzi ale czasem też zagubieni i doświadczeni przez los. Czasem szukający azylu przed sądami, nieudanymi związkami, alimentami. W surowych wciąż jeszcze Bieszczadach znajdują schronienie. Wiosną będziemy dalej śledzić losy bohaterów serialu. Czas pracy Śliwy jako drwala nieuchronnie zbliża się do końca. Nowy bohater Janek „Samolot” jest drwalem drzew pomnikowych i daje tego dowody. „Żmiju” zbiera swoje malunki, aby pokazać je w stolicy. „Wazon” tropi wilki i filmuje watahy. Fredek poszukuje nowych koni, bo bez nich nie będzie drwalem. Mariolę odwiedza z samego rana wilk. Objazdowy kowal kuje konie w zagubionych wsiach. Piotrek usiłuje wyjaśnić magiczne zjawiska, które napotkał w drodze na połoniny. Niedziela 22:00.

To już kolejny sezon „Chłopaków do wzięcia”, a bohaterowie wciąż szukają tej jednej jedynej. Nie mogą opędzić się od dziewcząt, które poznali dzięki udziałowi w serii dokumentalnej, ale trudno im się zdecydować, bo ich wymagania co do płci pięknej rosną. W nadchodzącym sezonie czekają bohaterów zarówno rozczarowania, jak i nowe znajomości. Bandziorek podejmuje próbę zmiany wizerunku. Rysiek „Szczena” trafia tam, gdzie co roku przetrzymuje zimę, czyli do więziennej celi. Pani Tereska nie ma informacji o losie jego narzeczonej Asi. Mariusz, który mieszkał w samochodzie znajduje pomocną dłoń. Robert dogaduje się z dziewczyną. Po nieudanym związku powraca ponad dwumetrowy Radek z dużą ochotą nawiązania bliższego kontaktu z nową dziewczyną. Elvis już układał sobie życie, ale znowu jest sam. Pan Henryk nie traci nadziei, że coraz bliżej niego jest kandydatka na żonę. Pan Jacek z Elą spędzają radosne dni. Niedziela 21:30.

Po sukcesie pierwszego sezonu kontrowersyjnego „Łowcy pedofilów” – czas na kontynuację. Krzysztof Dymkowski, tytułowy „Łowca pedofilów”, były motorniczy z Wrocławia przeszukuje ogólnodostępne portale i ogłoszeniowe strony internetowe w poszukiwaniu podejrzanych anonsów. Dzięki swojej dociekliwości pomógł policji w schwytaniu ponad stu podejrzanych o pedofilię osób. Mimo, że po emisji pierwszej serii programu pedofile stali się dużo ostrożniejsi, to jednak, codziennie na różnych portalach internetowych ukazują się kolejne anonse. Jednak teraz pedofile przeczuwając podstęp, żądają od swoich ofiar zdjęć i filmów. Szukając kontaktu głosowego chcą mieć pewność, że korespondują z prawdziwym dzieckiem. Dlatego łowca pedofilów musi udoskonalać swoje metody, ale korzysta również z pomocy ludzi, którzy, tak jak on chcą walczyć ze złem... Cała akcja, zatacza coraz szersze kręgi, Krzysztof dostaje sygnały z całej Polski na temat podejrzanych ogłoszeń, dzwonią również do niego rodzice, których dzieci zostały w sieci zaatakowane przez pedofilów. Niedziela 22:30.

Tytułowi poszukiwacze eksplorują Polskę, aby dokopać się do nieznanych faktów i rzucić wyzwanie nudnej historii. Skarby, militaria, ślady naszych burzliwych dziejów. Co odkryją tym razem? Indiana Jones mógłby się od nich wiele nauczyć. W nadchodzącej serii „Poszukiwaczy historii” będziemy śledzić m.in. poszukiwania legendarnego Tygrysa, który ponoć spoczywa  na dnie pewnej rzeczki na Pomorzu. Wtorek 21:30.

„Emil, pogromca mandatów” powraca w nowym sezonie. W najnowszej serii Emil przejedzie Polskę wzdłuż i wszerz tropem problemów, z jakimi borykają się kierowcy na polskich drogach. Trafi na komendy Straży Miejskiej, do siedzib jednostek policji, przepyta przedstawicieli Inspekcji Drogowych. Codzienne problemy kierujących zawiodą go również do ubezpieczycieli, do warsztatów samochodowych, do urzędów miast, żadna polska droga ani dróżka nie ujdzie uwadze Emila. Na początek: kierowca, który zatrzymał się by udzielić pomocy – oskarżony o udział w wypadku. Nielegalne pomiary prędkości przez policję oraz próba wmówienia wykroczenia. Kierowcy bronią się nagraniami z kamer samochodowych. Strażnicy miejscy przyłapani na totalnej bezczynności, gdy łamane jest prawo na drodze. Poza tym – przekręty z ubezpieczeniami, próby oszustw przy sprzedaży auta oraz naciągacze parkingowi. Czwartek 22:00.

Po raz kolejny prowadzący Jacek Balkan, wieloletni dziennikarz motoryzacyjny, podpowiada jak kupować samochody z rynku wtórnego. W piątym sezonie twórcy również będą szukać samochodów dla widzów, jednak tym razem skupią się bardziej na indywidualnych potrzebach gości. Jaki najlepszy samochód dla DJ’a? Jaki dla zespołu rockowego? Jaki dla masażysty? Jaki dla fana horrorów? A jaki dla super seksownej młodej kobiety? Zapewniamy, że w tym sezonie nie zabraknie emocji. „Autościema – czyli jak kupować, żeby nie żałować”, środa 22:00.

W nowym sezonie programu „Polska w monitoringu” widzowie zobaczą Polskę widzianą okiem kamer rejestrujących zdarzenia banalne, śmieszne a nawet straszne… Nie zabraknie pijanych mężczyzn, interwencji policji i straży miejskiej, nożowników i drobnych złodziejaszków. Ekipie udało się dotrzeć do nieudostępnianych nigdzie nagrań z niemal wszystkich polskich miast. Zaowocuje to nowymi, nietypowymi sytuacjami. Chwile grozy złagodzi jak zawsze dowcipny komentarz. Piątek 22:00.


Komentarze

  • 1390
    #1 Jacek dnia 30-03-2017 08:44
    Ta,pewnie znowu dadza kilka odcinkow "Chlopakow" a pozniej jak zwykle powtorki. Szkoda gadac.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.