„Wyspa przetrwania” - ruszają castingi do nowego programu Polsatu

MN 25/03/2017
„Wyspa przetrwania” - ruszają castingi do nowego programu Polsatu
 „Wyspa przetrwania” to nowy widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program Telewizji Polsat. Stacja rozpoczyna właśnie castingi, w których wyłoni grupę śmiałków pragnących zmierzyć się z naturą, z własnymi słabościami oraz ze sobą nawzajem w ekstremalnych konkurencjach na jednej z dzikich wysp Australii i Oceanii.

„Wyspa przetrwania” to przygodowy program reality show dla każdego. Miejscem zmagań uczestników stanie się jedna z rajskich wysp na Pacyfiku. Spartańskie warunki i tropikalny klimat okażą się prawdziwym wyzwaniem dla każdego, kto będzie chciał przetrwać na niej jak najdłużej. Jeśli jesteś pełnoletni, lubisz wyzwania i podróże, chcesz się sprawdzić w walce z dziką naturą i innymi uczestnikami – zgłoś się. Siła, intelekt, wytrwałość, umiejętność w pracy w grupie z pewnością pomogą przyszłym mieszkańcom wyspy w przetrwaniu na niej kilku tygodni.
Zgłoszenia mailowe ze zdjęciem należy przesyłać na adres: casting@wyspaprzetrwania.tv. Oprócz krótkiej notki o sobie, w której powinny się znaleźć podstawowe informacje takie jak: wiek kandydata, zawód, wykształcenie, pasje i miasto, z którego pochodzi, producenci zachęcają by uzasadnić dlaczego kandydat chce przeżyć przygodę na egzotycznej wyspie. Do zgłoszenia trzeba również dołączyć trzy fotografie (portret, sylwetkę i zdjęcie w stroju kąpielowym).

Producentem programu jest firma Jake Vision.
 

Komentarze

 • 2960
  #11 rotalplus dnia 26-03-2017 14:59
  Tvn ma azję express to i polsat coś musiał mieć. Rzniecie na całego - tylko wymiotow celebryckich nie będzie. Nina dostała już czkawki od tych gwiazdeczek?
 • 2639
  #12 Emil dnia 26-03-2017 15:30
  Po prostu nie ma już kogo brać. Wystarczy spojrzeć jakie "gwiazdy" są w Tańcu z gwiazdami.
 • 3937
  #13 Felippe dnia 26-03-2017 19:39
  Jeśli chodzi o prowadzącego, to pewnie Polsat postawi na Popielewicz, bo długo nic w stacji nie prowadziła. Ewentualnie Szostak. No chyba, że zaskoczą tak jak z Mielewskim w The Brain.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.