Zmiany w programie „Nasz nowy dom”. Nowy kierownik budowy

MN 09/02/2017
Zmiany w programie „Nasz nowy dom”. Nowy kierownik budowy
 Wiosną ekipa „Naszego nowego domu” wybierze się naprawdę daleko. Załoga programu będzie m.in. w Żukowie na Kaszubach, odwiedzi Trutnowy na Żuławach i Święcienice na Mazowszu. Ekipa dojedzie nawet do Chojnowa koło Legnicy na Dolnym Śląsku, by poznać dramatyczną historię i pomóc 14-letniej Marcie i jej mamie. W wiosennym sezonie zostaną wyremontowane trzy mieszkania i dziewięć domów.

Program bez zmian będzie prowadzić Katarzyna Dowbor, a architektami pozostaną Martyna Kupczyk oraz Maciej Pertkiewicz. W tym sezonie, obok dobrze już znanego widzom kierownika robót Artura Witkowskiego, pojawi się nowy w programie Wiesław Nowobilski, rodowity góral z Bukowiny Tatrzańskiej.

Bohaterami pierwszego odcinka będą pani Edyta i dwójka jej dzieci Kacper oraz Nikola, którzy mieszkają w Starym Dziebałtowie. Cała trójka przeszła przez piekło życia z mężem i ojcem alkoholikiem, który znęcał się nad rodziną fizycznie i psychicznie. Pewnego dnia kobieta powiedziała dość. Mąż trafił do zakładu karnego, a ona wystąpiła o rozwód. Pani Edyta radzi sobie, zarabiając jako fryzjerka lub krawcowa, ale jej największym marzeniem jest zrobienie prawa jazdy i założenie mobilnego gabinetu kosmetycznego. Na razie jednak wszystkie marzenia rodziny odkładane są na później, bo największą i najbardziej palącą potrzebą jest remont starego, drewnianego domu. Nie ma tu ogrzewania ani ciepłej wody. Ogromnym wysiłkiem doprowadzono kanalizację tylko do ściany budynku, sedes stoi w sieni.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment. W ósmej serii zobaczymy 12 odcinków. Premiera wiosennego sezonu już w czwartek, 2 marca o godzinie 20:00. Powtórka w niedzielę o 17:45.


Komentarze

  • Gabi
    #1 Gabi dnia 27-02-2019 20:24
    Cieszę sie że jest taki program który niesie za sobą piękne przesłanie miłości do drugiego człowieka.Pani Kasiu p.Martyno p.Macku,p.Arturze i p.Wieśku i cała ekipo DZIEKUJE za całe dobro? i za to że jestescie

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.