Zmiany w programie „Nasz nowy dom”. Nowy kierownik budowy

MN 09/02/2017
Zmiany w programie „Nasz nowy dom”. Nowy kierownik budowy
 Wiosną ekipa „Naszego nowego domu” wybierze się naprawdę daleko. Załoga programu będzie m.in. w Żukowie na Kaszubach, odwiedzi Trutnowy na Żuławach i Święcienice na Mazowszu. Ekipa dojedzie nawet do Chojnowa koło Legnicy na Dolnym Śląsku, by poznać dramatyczną historię i pomóc 14-letniej Marcie i jej mamie. W wiosennym sezonie zostaną wyremontowane trzy mieszkania i dziewięć domów.

Program bez zmian będzie prowadzić Katarzyna Dowbor, a architektami pozostaną Martyna Kupczyk oraz Maciej Pertkiewicz. W tym sezonie, obok dobrze już znanego widzom kierownika robót Artura Witkowskiego, pojawi się nowy w programie Wiesław Nowobilski, rodowity góral z Bukowiny Tatrzańskiej.

Bohaterami pierwszego odcinka będą pani Edyta i dwójka jej dzieci Kacper oraz Nikola, którzy mieszkają w Starym Dziebałtowie. Cała trójka przeszła przez piekło życia z mężem i ojcem alkoholikiem, który znęcał się nad rodziną fizycznie i psychicznie. Pewnego dnia kobieta powiedziała dość. Mąż trafił do zakładu karnego, a ona wystąpiła o rozwód. Pani Edyta radzi sobie, zarabiając jako fryzjerka lub krawcowa, ale jej największym marzeniem jest zrobienie prawa jazdy i założenie mobilnego gabinetu kosmetycznego. Na razie jednak wszystkie marzenia rodziny odkładane są na później, bo największą i najbardziej palącą potrzebą jest remont starego, drewnianego domu. Nie ma tu ogrzewania ani ciepłej wody. Ogromnym wysiłkiem doprowadzono kanalizację tylko do ściany budynku, sedes stoi w sieni.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment. W ósmej serii zobaczymy 12 odcinków. Premiera wiosennego sezonu już w czwartek, 2 marca o godzinie 20:00. Powtórka w niedzielę o 17:45.
 

Komentarze

 • Gabi
  #1 Gabi dnia 27-02-2019 20:24
  Cieszę sie że jest taki program który niesie za sobą piękne przesłanie miłości do drugiego człowieka.Pani Kasiu p.Martyno p.Macku,p.Arturze i p.Wieśku i cała ekipo DZIEKUJE za całe dobro? i za to że jestescie
 • Jagoda
  #2 Jagoda dnia 08-04-2019 15:59
  Cieszy mie to ze sa ludzie o dobrym sercu I chca pomuc drugiemu bo wiem Co to znaczy niemiec lazienki lub ubikacji w mieszkaniu .Mysle ze jest Duzo takich ludzi i beda chcieli pomuc innemuicon_smile
 • Góral
  #3 Góral dnia 05-05-2019 14:33
  Pan Wieslaw to rodowity góral z Brzegow . Jak mozna się wstydzić własnej wsi ,własnej ojcowizny. Katastrofa.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.