„The Brain. Genialny Umysł” we wtorki w Polsacie. Kto w jury?

MN 02/02/2017
„The Brain. Genialny Umysł” we wtorki w Polsacie. Kto w jury?
 Pierwsza polska edycja programu „The Brain. Genialny Umysł” będzie emitowana w Polsacie we wtorkowe wieczory. W jury zasiądą: Anita Sokołowska, Cezary Żak, Mariusz Pudzianowski i dr Mateusz Gola. Show poprowadzi dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski, a zawodników w ich domach odwiedzi Agnieszka Sienkiewicz.

Bohaterami każdego odcinka będą zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np.: wykorzystaniem siły mięśni. Osoby biorące udział w „The Brain” potrafią m.in.: ekstremalnie szybko zapamiętać i dodać 100 cyfr, rozpoznać jednego ze stu jeden dalmatyńczyków tylko na podstawie wybranej łatki na grzbiecie, wyodrębniać różnicę między obrazkami pozornie identycznymi lub przejść bezbłędnie z zawiązanymi oczami przez gęstą sieć strumieni laserów.Uczestnicy „The Brain. Genialny Umysł” podejmą wyzwanie w studiu na oczach publiczności oraz jury, którzy wspólnie będą decydować, kto zwycięży. Co tydzień pięć nowych osób o genialnych umysłach będzie walczyć o nagrodę pieniężną, ale wygrać może tylko jedna.

Format „The Brain” pochodzi z katalogu Endemol Shine Group i będzie składać się z ośmiu odcinków. Premiera programu we wtorek, 7 marca w Telewizji Polsat.
 

Komentarze

 • 415
  #1 pioge7 dnia 02-02-2017 10:04
  A jeszcze nie tak dawno zapowiadało się pięknie a tu skład jury i... Pudzianowski :-/ No to nie będę oglądać icon_cry
  I jeszcze interesuję mnie jedno: jaki jest tok wybierania jury do takich programów? Rozumiem w tzg pavlovic i Malinowskiego ale pozostali :/ tak samo tu... powinni to być jacyś uczeni, naukowcy czy coś a tu aktor, aktorka i sportowiec...
 • 1831
  #2 Staszek dnia 02-02-2017 10:37
  Prowadzący OK. Ale skłąd jury w programie gdzie uczestnicy popisują się intelektem to porażka.
 • 387
  #3 nieustraszony dnia 03-02-2017 08:11
  Jaka porażka? Aktor czy Aktorka jak najbardziej nie widzę w tym nic dziwnego... No może poza Pudzianowskim

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.