Widownia "Skandalistów" coraz większa. Michalik: "Prognozuję jeszcze większy sukces"

KM, MN 01/02/2017
Widownia "Skandalistów" coraz większa. Michalik: "Prognozuję jeszcze większy sukces"
 Emitowana od października 2016 roku w Polsat News nowa seria programu "Skandaliści" zyskuje widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal tvpolsat.info. W porównaniu z październikiem, w styczniu 2017 roku program miał już ponad dwukrotnie więcej widzów.

Średnia oglądalność odcinków wyemitowanych w październiku wyniosła 117,847. W listopadzie było to już 133,445 widzów. W grudniu nastąpił spory wzrost widowni - w tym miesiącu "Skandalistów" oglądało już średnio 269,120 osób. Program zanotował wzrost również w styczniu. Średnia oglądalność styczniowych wydań to 278,262. To najlepszy miesięczny wynik w historii programu od początku jego istnienia.

W rozmowie z tvpolsat.info publicystka Eliza Michalik oceniła program i prowadzącą bardzo dobrze:
Podziwiam osobowość, charakter i warsztat dziennikarski Agnieszki Gozdyry od dawna i gorąco jej kibicuję. To bardzo interesujący, nietuzinkowy i odważny dziennikarski projekt - bo trzeba mieć odwagę i umiejętności żeby spojrzeć z wielu możliwych punktów widzenia na skandalistów właśnie - czyli ludzi którzy szokują, bulwersują, gorszą, nie pozostawiają innych obojętnymi. Dociekać prawdy o nich i odsłaniać zakryte.
Natomiast przedstawione przez nas wyniki skomentowała słowami:
Wzrost oglądalności wcale mnie nie dziwi. Prognozuję Skandalistom jeszcze większy, a z czasem oszałamiający sukces.

"Skandaliści" zadebiutowali na antenie Polsat News 21 lutego 2015 roku. Od 1 października 2016 roku można oglądać nową serię programu. Co tydzień w studiu goszczą osoby, które budzą emocje, poruszają wyobraźnię tłumów, są znane z kontrowersyjnych działań lub słów. Są to zarówno politycy, jak i osoby z show-biznesu. Prowadzącą program jest Agnieszka Gozdyra.
 

Komentarze

  • 470
    #1 filczyk dnia 01-02-2017 22:45
    Czekałem na dane o oglądalniści i zgodnie z przewidywaniami są one bardzo przyzwoite. To jeden z tych programów, o którym są w stanie z zainteresowaniem rozmawiać ludzie z dwóch różnych pokoleń. Gratulacje dla całej ekipy programu.
  • 3537
    #2 Liverpool802 dnia 05-02-2017 21:38
    I nie dziwne icon_wink ostatnimi czasami zacząłem ten program oglądać chyba jak go zaczęli promować na 1phd i mi się spodobał osobiście nie mam nic do prowadzącej program Agnieszki Gozdyry normalnie i rzeczowo prowadzi program więc nie mam zarzutów co do tego programu jest kontrowersyjny ale to wielki plus icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.