Radosław Sławiński szefem kanału Polsat Doku

MN 01/02/2017
Radosław Sławiński szefem kanału Polsat Doku
 10 lutego wystartuje Polsat Doku. W ofercie stacji znajdzie się ponad 700 godzin najnowszych produkcji z całego świata w jakości HD. Szefem kanału jest Radosław Sławiński, który jednocześnie pełni funkcję dyrektora Polsat Play.

– Przygotowaliśmy wybór najlepszych, premierowych dokumentów z najodleglejszych zakątków globu.
W Polsat Doku każdy znajdzie coś dla siebie. Coś co poszerzy horyzonty, pogłębi wiedzę o świecie, zachwyci lub zaszokuje. Pokażemy nagradzane na festiwalach, ambitne dokumenty oraz fascynujące, wysokobudżetowe produkcje adresowane do szerokiej publiczności – mówi Radosław Sławiński, szef Polsat Doku.

W Polsat Doku widzowie będą mogli zobaczyć kontrowersyjne filmy poruszające niewygodne i odważne tematy, jak np. wyprodukowany przez Georga Clooneya i Stevena Soderbergha, wstrząsający dokument „Plac zabaw” o pedofilskiej szajce handlarzy dziećmi. W ofercie znajdą się też między innymi: „Rozszyfrować ISIS”, „Żołnierze Allaha”, „Zbrodnie wojenne aliantów”, „Przemytnicy”, „Święta wojna”, „Doktorzy śmierci – Mengele i inni”, „Miasto niedźwiedzi polarnych”, „Mikropotwory”, „Katastrofy, które wstrząsnęły światem”, „Rok 2045. Jaki będzie świat?” i „Katastrofy na morzu: dlaczego statki toną?”.

W Polsat Doku każdego miesiąca czekają na widzów premiery najlepszych światowych produkcji dokumentalnych dla całej rodziny. Kanał będzie dostępny na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych.
  

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 01-02-2017 17:35
  Widzę że Polsat Doku będzie miało inny dopisek "HD" od pozostałych kanałów. Ciekawe czy innym kanałom również odświeżą.
 • 1890
  #2 Cyfrowy Polsat dnia 01-02-2017 19:01
  Zmiana loga najbardziej jest potrzebna w Polsat News (oczywiście chodzi głównie o dopisek "HD" ) dziwne że jeszcze tego nie zrobili...
 • 1831
  #3 Staszek dnia 01-02-2017 19:40
  @Emil
  Ładniejszy ten dopisek w tej wersji.
 • 2639
  #4 Emil dnia 01-02-2017 20:25
  Cyfrowy Polsat, dokładnie. A bez problemu mogliby nadawać normalny pełny logotyp ekranowy, z drobną modyfikacją w belkach. To wszystko. Ale lenistwo górą.

  Staszek, zapewne zrobili taki, aby nie ucinać niczego w literce "U", gdyby wstawili dopisek taki jaki jest przy pozostałych logotypach.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.