Polsat Doku w HD i z dokumentami od BBC, Arte, ZDF oraz Sky Vision

MN 31/01/2017
Polsat Doku w HD i z dokumentami od BBC, Arte, ZDF oraz Sky Vision
 W piątek, 10 lutego wystartuje Polsat Doku. Będzie to kanał dokumentalny dla pasjonatów, historii, nauki, widzów zainteresowanych problemami współczesnego świata oraz fanów programów podróżniczo-przyrodniczych. Polsat Doku to ponad 600 godzin najnowszych produkcji z całego świata w jakości HD.

Polsat Doku będzie dostępny na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Będzie to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych.W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe. W kanale zobaczymy programy emitowane w zagranicznych stacjach telewizyjnych, m.in. BBC, National Geographic, Discovery, History, Sky Vision, Arte, ZDF a nawet w japońskiej telewizji NHK. Polsat Doku współpracuje także z Against Gravity, dystrybutorem dokumentów, które zyskały uznanie na międzynarodowych festiwalach.

Kanał będzie emitować reklamy, a za ich sprzedaż będzie odpowiadać biuro reklamy Polsat Media.
 

Komentarze

  • 1349
    #1 DamianCP dnia 03-02-2017 19:02
    Myślę że to będzie jeden lepszych kanałów polsatu
  • 2152
    #2 przemekp dnia 10-02-2017 06:05
    Dokumenty ZDF, Sky Vision, a nawet japońskiej telewizji NHK? icon_surprised Szok - no proszę, chyba Polsat rzeczywiście postanowił zrobić jakiś kanał naprawdę porządnie. icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.