Sukces „Interwencji” i „Państwa w Państwie”. Przełom w sprawie Iwony Cygan

MN 14/01/2017
Sukces „Interwencji” i „Państwa w Państwie”. Przełom w sprawie Iwony Cygan
 Dzięki reportażom „Interwencji” i „Państwa w Państwie” śledczy są coraz bliżej rozwiązania sprawy morderstwa siedemnastolatki Iwony Cygan. Do historii sprzed dziewiętnastu lat redakcja „Państwa w Państwie” wróci już w tę niedzielę. W programie zostaną ujawnione nieznane dotąd fakty i ustalenia prokuratury.

Iwona Cygan poszła na spotkanie ze znajomymi. Nigdy nie wróciła do domu. Znaleziono ją martwą następnego dnia. Była brutalnie pobita. Śledztwo trzykrotnie umarzano z powodu niewykrycia sprawców.

Po nagłośnieniu sprawy przez „Interwencję” i „Państwo w Państwie” nastąpił przełom. Nie ma co prawda nowych dowodów, ale prokuratura dostrzegła powiązania w tej sprawie i elementy, które mogą wskazywać na sprawców. Sami śledczy przyznają, że przyczynił się do tego m.in. odcinek programu „Państwo w Państwie”, który dodatkowo będzie dowodem w sprawie.

W najbliższym programie będzie można zobaczyć łączenia z reporterką programu Małgorzatą Cecherz, która jest w Wiedniu. To tam zatrzymano głównego podejrzanego. Nowe fakty tylko w programie „Państwo w Państwie” w niedzielę o 19:30 w Telewizji Polsat, Polsat News i Polsat News 2.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.