Rusza plenerowy „Nowy dzień”. Zmiany w składzie prowadzących
08/01/2017Autor: MN
Rusza plenerowy „Nowy dzień”. Zmiany w składzie prowadzących
W przyszły weekend (14-15 stycznia) startuje kolejna edycja akcji „Bezpieczna zima z GOPR”. Także w tym roku w Telewizji Polsat i Polsat News będzie można oglądać plenerowe wydania weekendowego „Nowego dnia”. Zajdą jednak zmiany w składzie prowadzących.

Gospodarzami wyjazdowych poranków będą: Joanna Górska i Michał Giersz, który dołączy do plenerowej ekipy „Nowego dnia” oraz Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz. Prowadzącym będzie towarzyszyć prezenter pogody – Marek Horczyczak oraz Milena Rostkowska-Galant. W pierwszy weekend Beata Cholewińska, Mariusz Abramowicz i Marek Horczyczak poprowadzą program z Jaworzyny Krynickiej.

Wyjazdowe weekendowe wydania „Nowego dnia” będzie można oglądać przez całe ferie zimowe w soboty i niedziele od 05:58 w Telewizji Polsat i Polsat News. Porankowa ekipa odwiedzi największe i najpopularniejsze stoki narciarskie. Głównym celem akcji „Bezpieczna zima z GOPR”, jak co roku, będzie promocja bezpiecznego wypoczynku oraz zachęcenie narciarzy i snowboardzistów do jazdy w kaskach.
Tagi: #polsat #polsat news #nowy dzień #bezpieczna zima z gopr #beata cholewińska #mariusz abramowicz #joanna górska #michał giersz 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy wykupisz dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2?

Tak

Nie

Jeszcze nie wiem

Kalendarium

26 maja
• Start Polsat Music
26-28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy