3 premiery w styczniu w CI Polsat. Jakie nowości przygotowała stacja?
05/01/2017Autor: MN
3 premiery w styczniu w CI Polsat. Jakie nowości przygotowała stacja?
W styczniu kanał CI Polsat przedstawi widzom nowe propozycje programowe. Stacja pokaże „Wakacje z duchami”, „Przeklęty dom” i nowy serial dokumentalny autorstwa Alexa Gibneya pt. „Sezon na zabijanie”.

„Wakacje z duchami”, 4 stycznia o godz. 22:00 w CI Polsat
Przerażające, ale autentyczne historie trzech osób, które doświadczyły zjawisk nadprzyrodzonych w najbardziej niespodziewanych okolicznościach: podczas wakacji. W takich miejscach jak Hawaje, Floryda czy jezioro Tahoe zetknęły się z duchami m.in. wojownika sprzed wieków, który atakuje turystów w górach, samobójcy, który terroryzuje gości w hotelu, oraz panny młodej, która nawiedza pewną chatę.

„Przeklęty dom”, 11 stycznia o godz. 22:00 w CI Polsat
Przepiękna Kreischer Mansion na Staten Island miała na przestrzeni lat wielu mieszkańców, ale żaden z nich nie zabawił w rezydencji dłużej, a to z powodu najróżniejszych wydarzeń kryminalnych i niewyjaśnionych incydentów, jakie ponoć miały tam miejsce. Joe, jeden z byłych właścicieli, chce ofiarować ten dom z marzeń swojej nowej żonie i córce – ale dopiero, gdy się dowie, co ściągnęło w to miejsce moce ciemności. W tym celu zatrudnił zespół badaczy zjawisk nadprzyrodzonych, by wraz z medium zgłębili przerażającą przeszłość rezydencji i uwolnili ją od duchów.

„Sezon na zabijanie”, czwartki od 5 stycznia o godz. 22:00 w CI Polsat
W nowym serialu dokumentalnym Alexa Gibneya oglądamy dokumentalistów Joshuę Zemana i Rachel Mills, którzy badają jedną z najdziwniejszych niewyjaśnionych spraw o zabójstwo – dziesięciu prostytutek zamordowanych na Gilgo Beach na Long Island. Zdaniem policji padły one ofiarą seryjnego mordercy, który po pięciu latach wciąż pozostaje na wolności. Przy współpracy z cyberdetektywami, dziennikarzami i rodzinami zamordowanych Zeman i Mills odkrywają powiązania, które sugerują, że Long Island to dopiero początek.

Przypomnijmy, że kanał planuje wkrótce zmianę logo i oprawy graficznej.
Tagi: #ci polsat #śledztwo #serial dokumentalny #serial kryminalny 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Polsat Music HD będzie lepszym kanałem niż Muzo.TV?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

Do 28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy