Polsat News 2 zmienił ramówkę. Skupia się na transmisjach

MN 02/01/2017
Polsat News 2 zmienił ramówkę. Skupia się na transmisjach
 Polsat News 2 wprowadził zmiany w ramówce. Stacja zrezygnowała z emisji pasma informacyjno-publicystycznego, które nadawano w dni powszednie od 10:00 do 15:00. W tych godzinach kanał nadal jednak będzie zajmować się transmitowaniem wszystkich ważnych konferencji czy wydarzeń z Sejmu.

Stacja zapewniła nas, że mimo zmian w ramówce, Polsat News 2 w ciągu dnia dalej ma transmitować istotne wydarzenia. Na czas konferencji lub innych ważnych relacji stacja przerwie blok powtórkowy. Tak stało się już dzisiaj, gdy kanał transmitował briefingi polityków z Sejmu. Ramówka w godzinach od 10:00 do 15:00 będzie się więc dynamicznie zmieniać, bo Polsat News 2 będzie na bieżąco relacjonować kolejne wydarzenia, w tym te, które nie zmieszczą się na antenie Polsat News.

Polsat oficjalnie nie wypowiedział się o powodach modyfikacji ramówki stacji. Z naszych informacji wynika jednak, że o zmianach zdecydowały władze Telewizji Polsat, a nie Polsat News 2.

Główne twarze Polsat News 2 nadal będą pojawiać się na antenie w „Newstelegrafie” w Polsat News i Polsat News 2 oraz w „Informacjach” w Polsat News.


Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 02-01-2017 18:37
    Jak władze samego Polsatu to powód zmian jest jeden - oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.