Wysyp nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie. Będzie Nowa TV
30/12/2016Autor: MN
Wysyp nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie. Będzie Nowa TV
Wkrótce oferta Cyfrowego Polsatu powiększy się o kilka nowych kanałów. Wśród nowości dostępnych od stycznia 2017 r. pojawią się m.in.: filmowy, nadawany w jakości HD, kanał AMC, skierowany do dzieci TVP ABC, dostępny w HD sportowy Eleven Extra, nowość w portfolio Telewizji Polsat – Super Polsat, Polsat Sport News w jakości HD oraz Nowa TV.

Od 1 stycznia 2017 r. oferta kanałów tematycznych dostępnych w Cyfrowym Polsacie poszerzy się o kolejne ciekawe propozycje. Wśród nich abonenci znajdą następujące kanały:
AMC – prezentujący popularne na całym świecie filmy, wielokrotnie nagradzane seriale oraz produkcje własne. Zarówno w przypadku kultowych filmów, jak i produkcji własnych, zdobywających rzesze fanów na całym świecie, AMC oferuje widzom nową jakość i przenosi ich na nowy poziom kina. Kanał będzie dostępny w pakiecie Film HD.
TVP ABC – skierowany do dzieci w wieku 4-12 lat. Bogata oferta ciekawych i nowoczesnych programów w bezpieczny i przyjazny dla najmłodszych sposób uczy przez zabawę oraz rozwijają wyobraźnię. Kanał dostępny będzie od pakietu Mini HD.
Eleven Extra – dostępny przez 24 godziny na dobę, prezentujący czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz filmy dokumentalne o tematyce sportowej. Eleven Extra dołączy do pakietu Eleven Sports HD.

2 stycznia 2017 r. oferta platformy zostanie wzbogacona o nowe propozycje Telewizji Polsat:
Super Polsat – kanał, który, jako pierwszy w Polsce, będzie w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W jego ramówce znajdą się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje. Kanał dostępny będzie od pakietu Mini HD.
Polsat Sport News HD – głównymi pozycjami w ramówce kanału są 5-minutowy serwis „Sport Flesz”, a także liczne relacje na żywo z wydarzeń sportowych i programy publicystyczne o tematyce sportowej. Kanał dostępny będzie od pakietu Familijnego Max HD.

W styczniu na platformie Cyfrowy Polsat pojawi się również Nowa TV – pozycja skierowana do całej rodziny, dostępna od pakietu Mini HD. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

To kolejne nowości operatora wprowadzone w ostatnim czasie. W tym miesiącu do oferty Cyfrowego Polsatu dołączyły stacje: Zoom TV, Metro oraz wersje HD kanałów TV Puls i BBC Lifestyle.
Tagi: #cyfrowy polsat #amc #tvp abc #eleven extra #polsat sport news #super polsat #nowa tv 

Komentarze przez Facebooka

   

Komentarze

 • 1831
  #1 Staszek dnia 30-12-2016 15:14
  Polsat Sport News HD dopiero od pakietu Familijny Max HD, to spora niespodzianka. Myślałem, że będzie w niższym pakiecie.
 • 3537
  #2 Liverpool802 dnia 30-12-2016 15:21
  No właśnie coś za coś dojdzie mi pare kanałów ale za to odejdzie mi PSN w HD chyba że w rodzinnym HD bedzie dostepna wersja w SD icon_wink
 • 612
  #3 Dzii dnia 30-12-2016 16:23
  Czy PSN SD zniknie?
 • 1831
  #4 Staszek dnia 30-12-2016 18:35
  Dzii Tak. Nie będzie PSN w SD.
 • 481
  #5 Krzysiek_46 dnia 30-12-2016 18:53
  Polsat Sport News HD dopiero od pakietu FM HD? Żenada jakich malo.
 • 4152
  #6 Ekserez dnia 31-12-2016 12:40
  Mam nadzieję, że Cyfrowy Polsat dołączy do swojej oferty takie kanały jak Nowa TV, NTL Radomsko, Power TV , VOX Music TV , Hip Hop TV , Eska TV , Trace Urban , TV PULS 2 , Sportklub , The Fishing and Hunting Channel

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy wykupisz dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2?

Tak

Nie

Jeszcze nie wiem

Kalendarium

26 maja
• Start Polsat Music
26-28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy