„I kto tu rządzi?” w Polsacie 2

MN 25/12/2016
„I kto tu rządzi?” w Polsacie 2
 Polsat 2 przypomni serial komediowy „I kto tu rządzi?”. To polski odpowiednik amerykańskiego formatu „Who’s the boss” należącego do Sony Pictures Television International. Serial był emitowany w Polsacie w latach 2007-2008 i później nie był często powtarzany. Nie jest też już dostępny w IPLI, a więc emisja w Polsacie 2 będzie jedyną od dłuższego czasu okazją, aby obejrzeć „I kto tu rządzi?”.

Tomek Czajka (Bogusław Linda) to odnoszący sukcesy piłkarz pierwszoligowego klubu, zwolniony z powodu kontuzji. Jest wdowcem wychowującym trzynastoletnią córkę Martę (Gabrysia Pietrucha). Mając na uwadze jej dobro postanawia wyprowadzić się z podrzędnej dzielnicy Warszawy, w której – z powodu kurczących się oszczędności – przez kilka ostatnich lat był zmuszony wynajmować mieszkanie. Jego wybór pada na Konstancin – ekskluzywną, podwarszawską miejscowość, gdzie Marta miałaby szansę na dobrą szkołę, lepsze sąsiedztwo i odpowiednie towarzystwo. Żeby jednak jego marzenie mogło się spełnić, Tomek w nowym miejscu musi znaleźć zarówno mieszkanie, jak i pracę. Ma jednak wyjątkowe szczęście. Przypadkowo spotyka Barbarę (Elżbieta Słoboda), która uważa go za odpowiednią osobę do prowadzenia domu jej córki – Agaty (Małgorzata Foremniak), samotnie wychowującej syna Kamila (Michał Boczkowski). Wyluzowany styl Tomka, a także jego dojrzałość i zdrowy rozsądek, sprawiają, że zdobywa sympatię całej rodziny.

Reżyserem „I kto tu rządzi?” był Maciej Ślesicki, a producentem – ATM Grupa. Serial liczy 52 odcinki. Emisja w Polsacie 2 od 2 stycznia. Pierwszy odcinek o 12:45 i 23:30. Kolejne od poniedziałku do piątku około 13:00 i od poniedziałku do czwartku o 23:30, a także w soboty i niedziele o 19:00.


Komentarze

  • 3844
    #1 jekyll dnia 25-12-2016 23:48
    Ten serial był świetny! Szkoda, że z niego zrezygnowali. Oryginalna wersja miała grubo ponad 100 odcinków.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.