Mateusz Borek poprowadzi losowanie ME U-21. Kto w studiu?
29/11/2016Autor: MN
Mateusz Borek poprowadzi losowanie ME U-21. Kto w studiu?
1 grudnia Polsat Sport przeprowadzi bezpośrednią transmisję z Krakowa z losowania UEFA Under 21 Championship Poland 2017, które w przyszłym roku odbędą się w Polsce. W turnieju zagra dwanaście drużyn Starego Kontynentu, w tym w roli gospodarza Polska.

Losowanie rozpocznie się o godzinie 18:00, a od godziny 17:00 Roman Kołtoń oraz stali piłkarscy eksperci Polsatu Sport: Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk i Andrzej Iwan przeanalizują w studiu możliwe scenariusze i potencjalnych rywali Polaków.

Gala losowania piłkarskich Mistrzostw Europy do lat 21 odbędzie się w Kraków Congress Centre, a poprowadzą ją Mateusz Borek i Filip Adamus z PZPN.

UEFA Under 21 Championship Poland 2017, które w całości pokażą sportowe kanały Polsatu, odbędą się w między 16 a 30 czerwca w Polsce. Mecze będą rozgrywane na stadionach w Kielcach, Lublinie, Gdyni, Bydgoszczy, Tychach i Krakowie. Weźmie w nich udział 12 zespołów: Polska, z uczestnikami tegorocznego EURO 2016 w składzie: Arkadiuszem Milikiem, Bartoszem Kapustką czy Karolem Linettym, a także Niemcy, Portugalia, Anglia, Hiszpania, Dania, Włochy, Szwecja, Czechy, Serbia, Słowacja i Macedonia. Polacy będą losowani z pierwszego koszyka. Do półfinałów awansują zwycięzcy trzech grup, a także najlepsza drużyna z drugich miejsc. Tytułu mistrzowskiego broni reprezentacja Szwecji.
Tagi: #polsat sport #mateusz borek #roman kołtoń #piłka nożna 

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 29-11-2016 16:36
    Borek widocznie zrobił sobie tylko krótki wypad do Tajlandii po wraca i na KSW i na to losowanie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy