Nowy sezon „Spadkobierców” już w IPLI i Cyfrowy Polsat GO
23/11/2016Autor: MN
Nowy sezon „Spadkobierców” już w IPLI i Cyfrowy Polsat GO
14 nowych odcinków serialu improwizowanego „Spadkobiercy” dostępnych jest przed premierą telewizyjną (2017) za darmo dla wszystkich użytkowników telewizji internetowej IPLA oraz dla abonentów Cyfrowego Polsatu korzystających z serwisu Cyfrowy Polsat GO.

„Spadkobiercy” to pierwszy polski serial w stu procentach improwizowany – aktorzy informowani są o temacie danego odcinka tuż przed wyjściem na scenę. Seria oparta jest na kanwie opery mydlanej, a jej głównym motywem są kultowe seriale takie jak „Dynastia”, „Dallas” czy „Santa Barbara” z tą różnicą, że całość ma charakter parodii. Każdy odcinek jest jedną wielką niespodzianką oraz serią niespodziewanych zwrotów akcji – zarówno dla widzów, jak i dla aktorów. Reżyserem i pomysłodawcą „Spadkobierców” jest Dariusz Kamys. W rolach głównych występują m.in. Wojciech Tremiszewski, Artur Andrus, Piotr Bałtroczyk, Robert Górski, Wojciech Kamiński, Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Janusz Rewers, Marek Grabie, Michał Wójcik, Agnieszka Litwin-Sobańska. Każdy odcinek wiąże się z gościnnym występem gwiazdy polskiego kina lub kabaretu. W najnowszym, siódmym sezonie widzowie zobaczą m.in. Maję Bohosiewicz, Tomsona i Barona z zespołu Afromental, Roberta Gonerę, Jacka Kopczyńskiego, Marka Piekarczyka, Piotra Gąsowskiego oraz Martę Chodorowską.

Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA najnowszy sezon „Spadkobierców” obejrzą bezpłatnie w Polsce i na świecie na stronie ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, iOS, Windows Phone), a także na telewizorach Smart TV (Samsung, LG, Panasonic).

Abonenci Cyfrowego Polsatu również mają możliwość śledzenia perypetii bohaterów „Spadkobierców” bez dodatkowych opłat. Najnowsze odcinki znajdą w serwisie Cyfrowy Polsat GO dostępnym za pośrednictwem dekodera podłączonego do Internetu, a z aktywną opcją ON THE GO – również na go.cyfrowypolsat.pl oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Użytkownicy IPLI i serwisu Cyfrowy Polsat GO mają także dostęp do poprzednich sezonów cieszącego się ogromną popularnością serialu.
Tagi: #ipla #cyfrowy polsat go #spadkobiercy #kabarety 

Komentarze przez Facebooka

 

Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 23-11-2016 12:43
    Coś czuję, że główny Polsat pokaże Spadkobierców od stycznia. Stawiają na kabarety i taka emisja po dwa odcinki w niedziele byłaby strzałem w dziesiątkę.
  • 2639
    #2 Emil dnia 23-11-2016 22:05
    Źle czujesz. Za kilka tygodni serial trafi na antenę Czwórki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy wykupisz dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2?

Tak

Nie

Jeszcze nie wiem

Kalendarium

26 maja
• Start Polsat Music
26-28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy