Polsat Sport News z nową koncesją. Będzie kontynuował nadawanie

MN 15/11/2016
Polsat Sport News z nową koncesją. Będzie kontynuował nadawanie
 Polsat Sport News będzie kontynuował nadawanie programu, choć zniknie z naziemnej telewizji cyfrowej. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła właśnie uchwałę o przyznaniu nowej koncesji satelitarnej kanałowi Polsat Sport News.

Z informacji uzyskanych przez portal tvpolsat.info w KRRiT wynika, że uchwała w sprawie przyznania koncesji Polsatowi Sport News została podjęta 10 listopada 2016 roku. Teraz zostanie wysłana do Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Następnie Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyda decyzję po otrzymaniu prawomocnego postanowienia Prezesa UKE. Jak się dowiedzieliśmy, prawdopodobny termin wydania decyzji to 2-3 tygodnie.

Jeszcze pod koniec tego roku lub na początku 2017 Polsat Sport News na drugim multipleksie DVB-T zmieni się w Super Polsat – taką informację podano przy okazji prezentacji wyników Cyfrowego Polsatu za III kwartał. Super Polsat ma emitować m.in. filmy, seriale i programy z tłumaczeniem na język migowy, napisami oraz audiodeskrypcją.


Komentarze

  • 2152
    #1 przemekp dnia 15-11-2016 16:26
    A jednak mrgreen Brawo Polsat, bo to jednak wychodzi tak, że będzie jeszcze większa liczba kanałów własnych Polsatu icon_smile Teraz tylko uruchomić PSN w HD i żeby jeszcze wyszło tak, że w nc+ PSN zmieni się w Super Polsat, a ten jakby "nowy" będzie na wyłączność w CP smile1

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.