Grudzień i Boże Narodzenie w Polsat JimJam. Sprawdź ofertę stacji
13/11/2016Autor: MN
Grudzień i Boże Narodzenie w Polsat JimJam. Sprawdź ofertę stacji
Na grudzień Polsat JimJam przygotował ofertę świąteczną. Stacja pokaże specjalne, bożonarodzeniowe odcinki swoich czołowych programów i seriali. Widzowie zobaczą też premierowe filmy o tematyce zimowej oraz świątecznej.

„Usypianki” – odcinki świąteczne, od 16 grudnia codziennie o 18:50
Małgorzata Kosik opowiada dzieciom o znaczeniu przyjaźni, miłości i przygód. Czytanym przez nią świątecznym opowieściom jak zawsze towarzyszą piękne ilustracje.

„Klub Małego Kucharza” – odcinki świąteczne, od 17 grudnia o 08:30, 12:20 i 17:50 w dni powszednie, w weekendy o 07:45 i 17:50
Święta to wyjątkowy czas, którego niepowtarzalną aurę pomagają stworzyć także potrawy wigilijne. Tym razem na stole znajdą się świąteczne potrawy: barszcz, łazanki z sosem śliwkowym, piernik, pierogi i bożonarodzeniowy poncz.

„Królowa śniegu”, premiera w niedzielę, 4 grudnia o 08:30 i 16:00 oraz w sobotę, 10 grudnia o 08:30 i 16:00
Film animowany oparty na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena. Kaj i Gerda są najlepszymi przyjaciółmi i spędzają cały swój czas na wspólnej zabawie – aż do momentu, w którym Królowa Śniegu porywa Kaja. Gerda rusza w nieznane, aby go uratować. Czy uda jej się go odnaleźć?

„Świąteczna przesyłka”, premiera w niedzielę, 18 grudnia o 08:30 i 16:00 oraz w sobotę, 24 grudnia o 08:20 i 16:00
Boże Narodzenie tuż tuż – ale Świętego Mikołaja ani śladu. Powód jest prosty: dzieci już w niego nie wierzą. Elfy, pomocnicy Mikołaja, od pewnego czasu bardzo się tym martwią. Z jednej strony mówią mu, że nie powinien się przejmować – z drugiej zachęcają go, aby udowodnił swoje istnienie, czyniąc nadchodzące święta wyjątkowymi dla wszystkich dzieci na świecie. Mikołaj przystaje na ten plan i zaczyna przygotowania do najbardziej pracowitej nocy w roku. Niestety, okazuje się, że na drodze do wypełnienia świątecznych obowiązków pojawia się mnóstwo przeszkód. Ale to nic: Mikołajowi pomogą przecież elfy i mały geniusz o imieniu Leon. Bo jeśli działa się wspólnie, każdy świąteczny cud jest możliwy.

„Święty Myszołaj i jego drużyna”, premiera w środę, 21 grudnia o 16:00
Myszka Rosie nie może się doczekać Bożego Narodzenia – ale jej rodzina i przyjaciele są zbyt zajęci, żeby poczuć ducha świąt. Tymczasem Święty Myszołaj boi się, że świąt w tym roku w ogóle nie będzie. Jego sanie zaginęły, a szczurofery zupełnie nie mają ochoty na kolejną podróż dookoła świata. W końcu Myszołaj dodatkowo gubi mapę, która miała go prowadzić, a szczurofery buntują się i nie chcą ciągnąć uszkodzonych, zastępczych sań. Zziębnięte trafiają do domu Rosie – i dopiero ona przypomina im, jak naprawdę powinny wyglądać święta.

„My Little Pony: Święta z Minty”, premiera w niedzielę, 25 grudnia o 07:50 i 16:00 oraz w sobotę, 31 grudnia o 08:30 i 16:00
Prawdziwego sensu świąt nie znajdziemy w paczkach z prezentami, ale w oddanej przyjaźni i trosce o innych. Przekonuje się o tym Minty, gdy niechcący zniszczy błyszczącą cukrową laskę, co roku pomagającą Mikołajowi trafić do Ponyville. Minty jest przekonana, że zepsuła święta wszystkim mieszkańcom miasteczka, postanawia wiec wyruszyć w niebezpieczną podróż na biegun północny. Po drodze poznaje wartość prawdziwej przyjaźni i odkrywa, że pomaganie innym wystarczy, aby wszyscy mieli cudowne święta.

„Czwarty Król”, premiera w poniedziałek, 26 grudnia o 16:00
Dawno, dawno temu trzej królowie wyruszyli w podróż za gwiazdą, która doprowadziła ich do nowo narodzonego dziecka. Ale, jak głoszą legendy, był jeszcze jeden, czwarty król, o którym mało kto słyszał. Miał na imię Mazzel. Nie dotarł na umówione miejsce spotkania z pozostałymi królami, bo w drodze zatrzymało go wołanie o pomoc. Później usiłował dogonić pozostałych, ale stale coś stawało mu na przeszkodzie: musiał pomóc dziewczynce, która zgubiła się w burzy piaskowej, karawanie kupieckiej krążącej po pustyni, sierotom wziętym do niewoli… W końcu gwiazda zgasła i kiedy wydawało się, że Mazzel nigdy nie dotrze do celu, ostatecznie odnalazł to, czego szukał.

„Niekończąca się historia”, premiera w czwartek, 29 grudnia o 16:00
Bastian i jego niezwykli towarzysze wędrują po Fantazji i innych krainach. Spotkamy tu Falkora, Smoka Szczęścia, dzielnego wojownika Atreyu, Pożeraczy Skał, liliputy, chętne do pomocy gnomy i wiele innych fantastycznych postaci. Ale najważniejszym bohaterem „Niekończącej się historii” jest sama Fantazja: kraina nadziei, marzeń i odwagi, ojczyzna wszystkich niezapomnianych bohaterów. Oto świat, który żyje dzięki naszej wyobraźni.

W ofercie pojawią się też specjalne odcinki świąteczne seriali „Tomek i przyjaciele”, „Bob Budowniczy” i „Pingu”. Emisja w Wigilię i w pierwszy dzień Świąt od 09:00 do 12:55.
Tagi: #polsat jimjam #święta #boże narodzenie #dzieci #film animowany #serial animowany 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Polsat Music HD będzie lepszym kanałem niż Muzo.TV?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

Do 28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy