„Otwarte okno” Polsat Viasat History w Multimedia Polska
28/10/2016Autor: MN
„Otwarte okno” Polsat Viasat History w Multimedia Polska
„Otwarte okno” kanału Polsat Viasat History, bezpłatny katalog VoD z najlepszymi odcinkami programu „Samotnia” oraz konkurs na stronie internetowej operatora – to wynik współpracy promocyjnej nawiązanej pomiędzy Multimedia Polska i nadawcą Polsat Viasat History.

Kampania związana jest z premierą najnowszego serialu Polsat Viasat History – „Muszkieterowie”. Multimedia Polska to jedyny operator, który ma wyłączność na „otwarte okno” w ramach promocji serialu. W jego trakcie, od 29 października do 30 listopada abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska będą mogli oglądać Polsat Viasat History bez dodatkowych opłat.

„Muszkieterowie” to serial kostiumowy osadzony w realiach siedemnastowiecznej Francji. To wciągająca opowieść o bohaterstwie, braterstwie i lojalności. W obronie monarchii d'Artagnan i trzej muszkieterowie często muszą sięgać po szpadę czy pistolet. Cały czas muszą uważać na złowrogiego kardynała Richelieu i jego podstępne intrygi, szczególnie że kleryk działa we współpracy z tajemniczą Milady de Winter, która jest równie bezwzględna jak jej pracodawca i pała żądzą zemsty na muszkieterach.

Dzięki rozpoczętej współpracy, abonenci Multimedia Polska będą również mogli wygrać bon do biura podróży o wartości 5 tys. zł. Szczegóły konkursu zostaną udostępnione w pierwszych dniach listopada na stronie internetowej operatora.
Tagi: #polsat viasat history #otwarte okno #muszkieterowie #multimedia polska 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy