Listopadowe propozycje serialowe Polsat JimJam
17/10/2016Autor: MN
Listopadowe propozycje serialowe Polsat JimJam
 W listopadzie na antenie Polsat JimJiam zadebiutuje „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, obsypany nagrodami serial animowany opowiadający o losach sześciu kucyków mieszkających w magicznej krainie zwanej Equestrią. Ponadto na antenę powróci serial „Hello Kitty – Leśny Zakątek”.

Twilight Sparkle spędza całe dnie z nosem w książkach – jest zdeterminowana, by poznać wszystkie tajniki magii. Jednak jej nauczycielka, księżniczka Celestia, pragnie, by oderwała się na chwilę od nauki i nawiązała jakieś przyjaźnie. Wysyła więc swoją uczennicę do Ponyville – uroczego miasteczka, w którym Twilight poznaje zadziorną Rainbow Dash, chorobliwie nieśmiałą Fluttershy, wielbicielkę mody Rarity, serdeczną Applejack i rozbrykaną Pinkie Pie. Każdy z kucyków posiada wyjątkowy talent. Rainbow Dash odpowiada za pogodę, Rarity ma doskonałe wyczucie stylu, Fluttershy jest opiekuńcza i potrafi jednoczyć sobie inne stworzenia, Pinkie Pie jest bardzo rozrywkowa i lubi organizować przyjęcia, a Applejack nie boi się ciężkiej pracy i pomaga w prowadzeniu rodzinnej farmy. Pierwsze spotkanie Twilight z kucykami nie należy do najbardziej udanych, jednak zwrot akcji sprawi, że będzie musiała poprosić o pomoc swe nowe znajome. W ten sposób zawiązuje się między nimi nić przyjaźni i zdumiona Twilight wkrótce stwierdzi, że rzeczywiście – to uczucie można porównać do prawdziwej magii. W każdym odcinku kucyki zostają postawione przed jakimś problemem. Rozwiązując go, bohaterki – a wraz z nimi dzieci przed telewizorami – uczą się właściwych i wartościowych postaw oraz poznają siłę współpracy i kompromisu. Wiele odcinków poświęconych jest także zagadnieniu tolerancji. Każda historia wzbogacona jest również o elementy humorystyczne, które każde dziecko wprawią w dobry nastrój.

„My Little Pony: Przyjaźń to magia”: od 1 listopada od poniedziałku do piątku o 07:50, 10:00 (po trzy odcinki), 12:55, 16:55 oraz 20:25. Maratony w soboty i niedziele od 10:00.

Bohaterami serii „Hello Kitty – Leśny Zakątek”, obok samej Kitty, są piekarz Cynamonek, akordeonistka Melodyjka, wynalazca Pompompurin i niegrzeczny pingwinek Marudek. Ich przygody nigdy się nie kończą, bo bohaterowie mają mnóstwo twórczych pomysłów. Niezwykłe wykorzystanie huśtawki, zrobiony z ciasta balon na ogrzane powietrze, łowienie gwiazd i słodkie drzewa — to tylko przykłady tego, czego możemy się spodziewać.

„Hello Kitty – Leśny Zakątek”: od poniedziałku do piątku o 08:15, 13:20 oraz 20:50. W weekendy o 12:30 i 20:50.
Tagi: #polsat jimjam #my little pony #hello kitty leśny zakątek #serial animowany 
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Ankieta

Czy Polsat powinien zmienić popołudniowo - wieczorną ramówkę w dni powszednie?

Tak, koniecznie

Nie, nie ma takiej potrzeby

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy