CI Polsat produkuje serial paradokumentalny o nawiedzonych domach
11/10/2016Autor: MN
CI Polsat produkuje serial paradokumentalny o nawiedzonych domach
CI Polsat realizuje nowy serial paradokumentalny poświęcony zjawiskom paranormalnym – „W moim domu straszy”, który na antenie zadebiutuje w środę, 19 października. To pierwsza lokalna produkcja kanału poświęcona tematyce zjawisk nadprzyrodzonych. Partnerem redakcyjnym serialu jest „Super Express”.

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że dom „ma duszę”. Czasami jednak zdarza się, że w domu jest o tę jedną lub dwie dusze za dużo. Bohaterowie serialu „W moim domu straszy” to ludzie różnych profesji, w różnym wieku, wywodzący się z różnych środowisk, których łączy jedno: doświadczyli istnienia zjawisk paranormalnych. Czasami doświadczali wizji, w innych przypadkach odczucia były wręcz fizyczne i pozostawiły po sobie trwały ślad. Mieszkańcy każdego z domów opowiadają, co im się przytrafiło, a także poszukują odpowiedzi, dlaczego miejsca, w których się znaleźli, były nawiedzone.

To już czwarta seria lokalnie wyprodukowana przez kanał CI Polsat w ciągu ostatnich 2 lat. Partnerem redakcyjnym „W moim domu straszy” jest dziennik „Super Express”. Marcin Kowalczyk, zastępca redaktora naczelnego, w każdym odcinku wprowadzi widzów w świat zjawisk niewyjaśnionych. Dodatkowo na zlecenie telewizji CI Polsat instytut badawczy SW Research przygotował badanie „Zjawiska nadprzyrodzone oczami Polaków” – pierwsza tego typu analiza w Polsce. Premierze serialu towarzyszy kampania marketingowa obejmująca: prasę oraz media społecznościowe.Za realizację „W moim domu straszy” odpowiada Wit Dziki, a ze strony A+E Networks Poland producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, head of content and marketing. Wit Dziki, producent i reżyser serialu, mówi, że teoretycznie format, jakim jest paradokument, funkcjonuje u nas od dawna, ale w tym wydaniu będzie wyglądał zupełnie inaczej. Wyróżnikiem tego serialu będą zdjęcia, a każdy odcinek, każda z opowiadanych historii będzie miała zupełnie inny klimat.

Premiera pierwszego odcinka „W moim domu straszy” odbędzie się w środę, 19 października o godz. 22:00 na antenie CI Polsat. W tym odcinku poznamy Ingę, kobietę, która swoje życie poświęciła pracy w korporacji. Kiedy ominął ją wymarzony awans, przeżyła załamanie nerwowe i zdecydowała wyprowadzić się z miasta. Za odłożone pieniądze kupiła dom pod Warszawą. W przeprowadzce pomagał jej Janusz, kolega z pracy, z którym łączyło ją jednak coś więcej niż tylko relacje zawodowe. Jednak z każdą kolejną chwilą spędzaną w tym miejscu niepokój Ingi rósł, a ona sama zaczęła odczuwać w domu dziwną obecność. Po kilkunastu dniach wspólnie z Januszem przekonała się, że w tym domu, oprócz nich, są jeszcze inni mieszkańcy…
Tagi: #ci polsat #w moim domu straszy #serial paradokumentalny 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy