CI Polsat produkuje serial paradokumentalny o nawiedzonych domach
11/10/2016Autor: MN
CI Polsat produkuje serial paradokumentalny o nawiedzonych domach
 CI Polsat realizuje nowy serial paradokumentalny poświęcony zjawiskom paranormalnym – „W moim domu straszy”, który na antenie zadebiutuje w środę, 19 października. To pierwsza lokalna produkcja kanału poświęcona tematyce zjawisk nadprzyrodzonych. Partnerem redakcyjnym serialu jest „Super Express”.

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że dom „ma duszę”. Czasami jednak zdarza się, że w domu jest o tę jedną lub dwie dusze za dużo. Bohaterowie serialu „W moim domu straszy” to ludzie różnych profesji, w różnym wieku, wywodzący się z różnych środowisk, których łączy jedno: doświadczyli istnienia zjawisk paranormalnych. Czasami doświadczali wizji, w innych przypadkach odczucia były wręcz fizyczne i pozostawiły po sobie trwały ślad. Mieszkańcy każdego z domów opowiadają, co im się przytrafiło, a także poszukują odpowiedzi, dlaczego miejsca, w których się znaleźli, były nawiedzone.

To już czwarta seria lokalnie wyprodukowana przez kanał CI Polsat w ciągu ostatnich 2 lat. Partnerem redakcyjnym „W moim domu straszy” jest dziennik „Super Express”. Marcin Kowalczyk, zastępca redaktora naczelnego, w każdym odcinku wprowadzi widzów w świat zjawisk niewyjaśnionych. Dodatkowo na zlecenie telewizji CI Polsat instytut badawczy SW Research przygotował badanie „Zjawiska nadprzyrodzone oczami Polaków” – pierwsza tego typu analiza w Polsce. Premierze serialu towarzyszy kampania marketingowa obejmująca: prasę oraz media społecznościowe.Za realizację „W moim domu straszy” odpowiada Wit Dziki, a ze strony A+E Networks Poland producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, head of content and marketing. Wit Dziki, producent i reżyser serialu, mówi, że teoretycznie format, jakim jest paradokument, funkcjonuje u nas od dawna, ale w tym wydaniu będzie wyglądał zupełnie inaczej. Wyróżnikiem tego serialu będą zdjęcia, a każdy odcinek, każda z opowiadanych historii będzie miała zupełnie inny klimat.

Premiera pierwszego odcinka „W moim domu straszy” odbędzie się w środę, 19 października o godz. 22:00 na antenie CI Polsat. W tym odcinku poznamy Ingę, kobietę, która swoje życie poświęciła pracy w korporacji. Kiedy ominął ją wymarzony awans, przeżyła załamanie nerwowe i zdecydowała wyprowadzić się z miasta. Za odłożone pieniądze kupiła dom pod Warszawą. W przeprowadzce pomagał jej Janusz, kolega z pracy, z którym łączyło ją jednak coś więcej niż tylko relacje zawodowe. Jednak z każdą kolejną chwilą spędzaną w tym miejscu niepokój Ingi rósł, a ona sama zaczęła odczuwać w domu dziwną obecność. Po kilkunastu dniach wspólnie z Januszem przekonała się, że w tym domu, oprócz nich, są jeszcze inni mieszkańcy…
Tagi: #ci polsat #w moim domu straszy #serial paradokumentalny 
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Ankieta

Czy Polsat powinien zmienić popołudniowo - wieczorną ramówkę w dni powszednie?

Tak, koniecznie

Nie, nie ma takiej potrzeby

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy