Wrześniowe premiery kanałów Polsat Viasat
15/08/2016Autor: MN
Kanały Polsat Viasat
 We wrześniu stacje Polsat Viasat zaprezentują widzom wiele premier. Polsat Viasat Explore wyemituje: „Superkierowców wielkich ciężarówek”, „Projekty braci Buckles” i „Braci Buckles w domu”. Polsat Viasat History zaprezentuje „W mroku tajnych stowarzyszeń” i „Moją córkę Annę Frank”. Najwięcej premier czeka z kolei na widzów Polsat Viasat Nature.

„Superkierowcy wielkich ciężarówek”, seria 1 i 2, od czwartku, 22 września do czwartku, 9 listopada, godzina 22:00 w Polsat Viasat Explore
Kings Haulage to rodzinna firma, która przyjmie każde zlecenie. Silna ekipa licząca 25 pracowników transportuje ogromne ładunki do różnych miejsc w Wielkiej Brytanii i Europie. Ciężarówki tych superkierowców przewożą łodzie, czołgi, helikoptery, ogromne maszyny, a nawet turbiny wiatrowe. Kierowcy świetnie sobie radzą nie tylko z wielkimi ładunkami, ale pod kontrolą mają swoje ogromne pojazdy. Pracują w bardzo trudnych warunkach i muszą szybko odnaleźć się w każdej sytuacji. Personel firmy w bazie czuwa, aby każdy transport przebiegał zgodnie z planem.

„Projekty braci Buckles” i „Bracia Buckles w domu”, seria 1, od poniedziałku, 5 września do poniedziałku, 2 grudnia, godzina 22:00 w Polsat Viasat Explore
Kevin i Andrew Buckles to bracia, którzy w weekendowej kryjówce urzeczywistniają ambitne, choć często dziwaczne projekty. Uciekają od codziennego życia do swojej chaty, gdzie realizują takie przedsięwzięcia jak kino na świeżym powietrzu czy pływające pole golfowe. W programie pt. „Bracia Buckles w domu” zobaczymy, jak Kevin i Andrew zamieniają były pensjonat w niecodzienne miejsce rozrywki, w którym goście będą spać w kapsułach, a schody zastąpi ścianka wspinaczkowa. Jedno jest pewne – bracia Buckles to faceci z ogromną wyobraźnią, którzy są w stanie zrealizować nawet najbardziej szalony pomysł.

„W mroku tajnych stowarzyszeń”, od poniedziałku, 12 września do poniedziałku, 17 października, godzina 21:00 w Polsat Viasat History
Twórcy serii zapraszają do mrocznego świata tajnych organizacji, które w tajemnicy przed opinią publiczną odprawiają swoje rytuały i potajemnie knują spiski i intrygi. Choć zdają się trzymać na uboczu, to często swoim działaniem wywierają wpływ na otaczający nas świat. Kim są ci ludzie? Ten składający się z sześciu odcinków serial przedstawia historię tajnych stowarzyszeń takich jak Ku Klux Klan, Zakon Syjonu i bractwo Asasynów. Jakie mają cele i jakie poglądy reprezentują te sekciarskie kulty, fanatyczne grupy religijne, ezoteryczne organizacje i polityczni bojownicy? W serialu zobaczymy archiwalne filmy, materiały kręcone ukrytą kamerą oraz rekonstrukcje wydarzeń przygotowane z wielką dbałością o szczegóły. Poznamy odpowiedzi na wiele pytań nurtujących nas już od dawna.

„Moja córka Anna Frank”, poniedziałek, 5 września, godzina 22:00 w Polsat Viasat History
Holocaust to jeden z najtragiczniejszych rozdziałów w dziejach ludzkości. Wstrząsająca opowieść Anne Frank wciąż pozostaje miażdżącym aktem oskarżenia przeciwko nazistowskiej tyranii. Czy jednak jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, jak czuli się ludzie, którzy przeżyli Auschwitz, ale w czasach Zagłady stracili najbliższych? W tym wzruszającym fabularyzowanym dokumencie zobaczymy, jak Otto Frank na nowo poznaje swoją córkę, czytając jej pamiętniki. Razem z nim trafimy do przerażającego świata nazistowskiej okupacji. Oczami młodej, wnikliwej obserwatorki spojrzymy na brutalną rzeczywistość. Poznamy obawy, tęsknoty i marzenia młodej Anne. Rekonstrukcje wydarzeń będą przeplatane archiwalnymi filami i wywiadami przybliżą nam atmosferę czasów, w których przyszło żyć i umierać rodzinie Franków.

„Groźne bestie”, poniedziałek, od 5 września do 10 października, godzina 20:00 w Polsat Viasat Nature
W towarzystwie nagrodzonego BAFTĄ miłośnika natury Steve'a Backshalla wyruszymy na poszukiwania najgroźniejszych i najbardziej bezwzględnych zwierząt na świecie. W Indonezji zobaczymy jak Steve ucieka przed ponad trzymetrowym waranem z Komodo. W Gujanie będzie świadkiem ataku dokonanego w ciemności przez ogromnego kajmana czarnego. W północno-wschodniej Australii Steve wyruszy na polowanie na kubomeduzę Irukandji. To jedno z najbardziej jadowitych stworzeń na ziemi, choć jest wielkości paznokcia na kciuku. Steve Backshall nie boi się żadnej bestii. Dzielnie stawi czoła najsilniejszym, największym i najgroźniejszym zwierzętom na świecie.

„Wulkaniczna odyseja”, podwójne odcinki, poniedziałek, 19 i 26 września, godzina 22:00 w Polsat Viasat Nature
Wyprawa na wyspę Krakatoa, spacer po górzystym regionie Hawajów i wizyta na Pustyni Danakilskiej na Półwyspie Somalijskim w Afryce. A wszystko po to, aby poznać prawdziwą siłę i globalne oddziaływanie wulkanów na ziemi. Razem z niemieckim wulkanologiem Thomasem Pfeifferem i ekipą ekspertów odwiedzimy najciekawsze wulkany na świecie. Odkryjemy niezwykłą moc gór, których wnętrza zieją ogniem. Twórcy serialu spróbują prześledzić procesy, podczas których wulkany kształtowały naszą planetę.

„Psi patrol”, piątek, od 2 września do 14 października, godzina 21:00 w Polsat Viasat Nature
Hades, Farris i Epic wracają, aby walczyć z przestępczością na ulicach Nowej Zelandii. Jak dobrze wiemy z poprzednich serii, nie są to wcale imiona policjantów, tylko policyjnych czworonogów. To psy, które pracują w nowozelandzkim Department of Correction, Search and Rescue oraz innych agencjach pilnujących bezpieczeństwa i porządku publicznego. W siódmej serii programów znowu spotkamy się z policjantem Benem i jego psem Oxem, a Stu zaprezentuje nam swojego nowego czworonożnego kompana Yarko. Poznamy też nowego policjanta Aidana i jego pupila Iko.

„Kraina monsunu”, wtorek, od 6 września do 25 października, godzina 19:55 w Polsat Viasat Nature
Wyprawa po Azji Południowej, podczas której z bliska przyjrzymy się, jak wygląda życie w strefie monsunów. Monsun zwykle kojarzy nam się z porą deszczową i gwałtownymi ulewami, które sieją spustoszenie. Jednak oprócz zniszczeń te wiatry przynoszą życie – zmieniają suche pustynie w porośnięte bujną roślinnością regiony. Dowiemy się, jak tworzą się te zmienne wiatry, na które co roku czeka nie tylko przyroda. Zobaczymy, jak różne społeczności w monsunowych strefach nauczyły się żyć zgodnie z rocznym cyklem pogodowym.

„Dzika Północ”, wtorek, od 27 września do 11 października, godzina 21:00 w Polsat Viasat Nature
Nowa seria programów odkryje przed nami niezwykłą różnorodność gatunków flory i fauny w północnej Skandynawii. Zobaczymy jak miejscowe organizmy zaadaptowały się do życia w niskich temperaturach, w gęstych lasach, na pokrytych śniegiem górach i skalistym wybrzeżu. Widzowie zobaczą też dzikie regiony i przyjrzą się, jak wygląda przyroda nietknięta przez człowieka. Wspaniałe zdjęcia zaprezentują nam niezwykłe piękno tego unikatowego regionu świata.

„Dzika Północ”
„Dzika Północ”
foto: Polsat Viasat Nature
Tagi: #polsat viasat history #polsat viasat explore #polsat viasat nature #propozycje programowe #serial dokumentalny 
Komentarze przez Facebooka
 
Komentarze
 • 2639
  #1 Emil dnia 15-08-2016 16:25
  To pasmo Viasat Epic jeszcze istnieje?
 • 1
  #2 MN dnia 15-08-2016 16:32
  Tak.
 • 2639
  #3 Emil dnia 15-08-2016 17:00
  Jakieś konkretne godziny i dni?
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy