"Gliniarze" - nowy serial paradokumentalny jesienią w Polsacie

MN 04/08/2016
Polsat
 Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. To wszystko w nowym, codziennym serialu paradokumentalnym pt. „Gliniarze”. Debiut produkcji już jesienią na antenie Telewizji Polsat.

Każdego dnia, wraz z wejściem jesiennej ramówki Polsatu, wielbiciele zagadek kryminalnych będą mogli śledzić codzienną pracę i losy funkcjonariuszy prestiżowego stołecznego Wydziału Kryminalnego Policji w serialu „Gliniarze”. Bohaterami serialu są dwa zespoły policyjnych detektywów, a także naczelnik i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy.

Tytułowi „Gliniarze” to detektywi: Natalia Nowak i Robert Barcz – dumny warszawiak z dziada pradziada, absolwent prawa w typie macho i pochodząca z Pionek, świetnie wyszkolona feministka z ponadprzeciętną empatią oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski – doświadczony śledczy, opierający się na intuicji, kontaktach z ludźmi i wyszkolony w USA analityk w typie naukowca, bazującego na twardych danych. Śledczy ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie całej Warszawy i okolic. Przed nimi szereg wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności.

„Gliniarze”
„Gliniarze”
foto: Polsat


Każdy odcinek „Gliniarzy” to konfrontacja jednego zespołu detektywów, a w nim dwie zamknięte historie kryminalne. Jedna zawsze będzie dotyczyła najcięższych przestępstw, takich jak: zabójstwa, porwania, rozboje, narkotyki i zorganizowana przestępczość. Natomiast druga to mniej skomplikowana sprawa wprowadzająca odrobinę humoru do narracji, np. kobieta śledzona przez drona, fałszywy spowiednik, kradzież psa przewodnika czy policjant przebieraniec. Dodatkowo zaprezentowane zostaną elementy życia prywatnego policjantów i relacji między nimi.

Akcja serialu dzieje się w Warszawie, największym, najbogatszym, ale także – jak wynika z policyjnych statystyk – najniebezpieczniejszym mieście w Polsce. „Gliniarze” zaintrygują widzów z całej Polski, ukazując im mroczne oblicze stolicy i najtwardszych policjantów w kraju, którzy na co dzień zmagają się z najcięższymi sprawami.

Producentem „Gliniarzy” jest firma OUTSET Films. Nowy serial zadebiutuje od września na antenie Telewizji Polsat.
  

Komentarze

 • 1831
  #1 Staszek dnia 04-08-2016 13:08
  Czyli nie Tako Media. Fakt, ze będą dwie sprawy sugeruje godzinny odcinek.
 • 2152
  #2 przemekp dnia 04-08-2016 14:56
  Czyli to będzie jakiś inny program od tego, który jest na Polsat Play? Bo tytuł taki sam icon_green
 • 1
  #3 MN dnia 04-08-2016 14:58
  Inny icon_smile.
 • 3537
  #4 Liverpool802 dnia 04-08-2016 19:35
  Można powiedzieć że to jest odpowiedz Polsatu na zdjecie z anteny Malanowskiego i partnerow icon_wink
 • 2960
  #5 rotalplus dnia 05-08-2016 21:55
  Gliniarze, Detektywi w akcji, Policjantki i policjanci - wszystko to ten sam szajs wałkowany od paru lat. Formuła się wyczerpała i powtarza się w kółko to samo pod inną nazwą

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.