"Za kratami: najcięższe więzienia świata" - lipiec w CI Polsat
08/07/2016Autor: MN
CI Polsat
W lipcu CI Polsat zaprezentuje widzom m.in. cykl „Za kratami: najcięższe więzienia świata”. Antanimora, Dallas, San Pedro, Sofia, Tent City – to jedne z najcięższych więzień na świecie. Tam nawet szefowie gangów i zabójcy poznają smak strachu.

W cyklu „Za kratami: najcięższe więzienia świata” twórcy zaglądają za bramy, mury i zakratowane okna sześciu zakładów karnych na czterech kontynentach, by poznać nieznany świat, o którym wiemy, że istnieje, ale wolimy o nim nie myśleć. W jednych więzieniach obowiązują surowe regulaminy i sztywna rutyna, w innych zaś panuje kompletna anarchia, ale każde z nich to piekło na ziemi dla zamkniętych tam ludzi. W kolejnych odcinkach oglądamy codzienne życie więźniów, nowych osadzonych, którzy spędzają pierwszą noc w celi, matki, które za kratami wychowują dzieci, i zatwardziałych przestępców, którzy czekają na decyzję sądu. Życie ich wszystkich zawsze zależy od kogoś innego.

„Za kratami: najcięższe więzienia świata”: w poniedziałki, od 25 lipca o 22:00.

W lipcu na widzów CI Polsat czekają też m.in. cykl „Kocha, lubi, prześladuje” (piątki, od 15 lipca o 21:00) i pasmo „Środy z duchami” (środy, od 6 lipca od 21:00: „Stan paranormalny”, „Prześladowani przez duchy”, „Moje poprzednie wcielenie”).

„Za kratami: najcięższe więzienia świata”
„Za kratami: najcięższe więzienia świata”
foto: CI Polsat
Tagi: #ci polsat #propozycje programowe 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Polsat Music HD będzie lepszym kanałem niż Muzo.TV?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

Do 28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy