Kanały Eleven i Eleven Sports już dostępne w serwisie Cyfrowy Polsat GO

przemekp 14/05/2016
Kanały Eleven Sports
 Kanały Eleven i Eleven Sports w Cyfrowym Polsacie można oglądać również mobilnie - na tablecie, smartfonie lub laptopie dzięki serwisowi Cyfrowy Polsat GO z opcją ON THE GO. Kanały są dostępne z satelity w pakiecie Eleven Sports HD na pozycjach 225 i 226.

Przypomnijmy, że usługa Cyfrowy Polsat GO rozszerza pakiet satelitarny o dostęp online do wybranych kanałów zgodnych z abonowanym pakietem. Oferta jest dostępna za pośrednictwem urządzeń mobilnych dzięki stronie go.cyfrowypolsat.pl i aplikacji na urządzenia z systemem Android. Aby móc oglądać kanały w serwisie Cyfrowy Polsat GO, wystarczy skorzystać z usługi dodatkowej ON THE GO, która pozwala na dostęp do ulubionych treści nawet na trzech wybranych urządzeniach mobilnych jednocześnie. Miesięczna opłata techniczna za usługę wynosi 5 zł.


Kanały Eleven i Eleven Sports uzupełniają bogatą ofertę sportową Cyfrowego Polsatu o takie wydarzenia jak np.: hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, angielski Emitares FA Cup, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Formuła 1 i wiele innych.

Kanały Eleven Sports Network oferują transmisje z rozgrywek sportowych. Ich celem jest zaoferowanie widzom sportu na najwyższym poziomie - najlepszej piłki nożnej oraz wybranych dyscyplin takich jak sporty motorowe, tenis, piłka ręczna, koszykówka, futbol amerykański, żużel, czy sporty walki. Przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę stacje pokazują najciekawsze wydarzenia na żywo, premiery magazynów piłkarskich, mecze z lig europejskich, pucharów czy meczów eliminacyjnych.
 

Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 14-05-2016 13:28
    Taki serwis powinien być niezależny od satelitarnego Cyfrowego Polsatu umożliwiając potencjalnym klientom większą swobodę. Już nc+ myśli nad ofertą OTT. W USA DISH uruchomiło SlingTV. Nawet Sony z PlayStation Vue w USA. W Wielkiej Brytanii jest NOWTV czy Sky Go Extra. We Francji chociażby myCANAL od CANAL+/CANALSAT.
  • 6006
    #2 Patryk7588 dnia 16-05-2016 19:08
    Na liście są, szkoda tylko że nie aktywne mimo wykupionego pakietu Eleven...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.