Kanały Eleven i Eleven Sports już dostępne w serwisie Cyfrowy Polsat GO

Autor: przemekp 14/05/2016
Cyfrowy Polsat GO
 Kanały Eleven i Eleven Sports w Cyfrowym Polsacie można oglądać również mobilnie - na tablecie, smartfonie lub laptopie dzięki serwisowi Cyfrowy Polsat GO z opcją ON THE GO. Kanały są dostępne z satelity w pakiecie Eleven Sports HD na pozycjach 225 i 226.

Przypomnijmy, że usługa Cyfrowy Polsat GO rozszerza pakiet satelitarny o dostęp online do wybranych kanałów zgodnych z abonowanym pakietem. Oferta jest dostępna za pośrednictwem urządzeń mobilnych dzięki stronie go.cyfrowypolsat.pl i aplikacji na urządzenia z systemem Android. Aby móc oglądać kanały w serwisie Cyfrowy Polsat GO, wystarczy skorzystać z usługi dodatkowej ON THE GO, która pozwala na dostęp do ulubionych treści nawet na trzech wybranych urządzeniach mobilnych jednocześnie. Miesięczna opłata techniczna za usługę wynosi 5 zł.


Kanały Eleven i Eleven Sports uzupełniają bogatą ofertę sportową Cyfrowego Polsatu o takie wydarzenia jak np.: hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, angielski Emitares FA Cup, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Formuła 1 i wiele innych.

Kanały Eleven Sports Network oferują transmisje z rozgrywek sportowych. Ich celem jest zaoferowanie widzom sportu na najwyższym poziomie - najlepszej piłki nożnej oraz wybranych dyscyplin takich jak sporty motorowe, tenis, piłka ręczna, koszykówka, futbol amerykański, żużel, czy sporty walki. Przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę stacje pokazują najciekawsze wydarzenia na żywo, premiery magazynów piłkarskich, mecze z lig europejskich, pucharów czy meczów eliminacyjnych.
 

Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 14-05-2016 13:28
    Taki serwis powinien być niezależny od satelitarnego Cyfrowego Polsatu umożliwiając potencjalnym klientom większą swobodę. Już nc+ myśli nad ofertą OTT. W USA DISH uruchomiło SlingTV. Nawet Sony z PlayStation Vue w USA. W Wielkiej Brytanii jest NOWTV czy Sky Go Extra. We Francji chociażby myCANAL od CANAL+/CANALSAT.
  • 6006
    #2 Patryk7588 dnia 16-05-2016 19:08
    Na liście są, szkoda tylko że nie aktywne mimo wykupionego pakietu Eleven...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg