Michał Fajbusiewicz z kolejnym cyklem w CI Polsat. Porozmawia ze skazanymi
08/05/2016Autor: MN
CI Polsat
23 maja na antenie CI Polsat zadebiutuje program „Skazani: wyznania zza krat”. Będzie to kolejna po „Z archiwum 997” i „Całej prawdzie o zbrodni” seria stacji z udziałem najbardziej znanego dziennikarza kryminalnego w Polsce – Michała Fajbusiewicza.

Jego programy – w tym legendarny „Magazyn kryminalny 997” w TVP2, a obecnie „997. Fajbusiewicz na tropie” w Polsat Play – zawsze cieszyły się dużą widownią i dzięki pomocy widzów udało się odnaleźć ponad 300 sprawców makabrycznych zbrodni.

Michał Fajbusiewicz
Michał Fajbusiewicz
foto: CI Polsat


W „Skazanych: wyznaniach zza krat” psycholog śledcza Justyna Poznańska i dziennikarz Michał Fajbusiewicz, prowadzący również „Całą prawdę o zbrodni”, odwiedzą więzienia, w których siedzą sprawcy najgłośniejszych morderstw z ostatnich lat. Poza rozmową z więźniem pokażą także, jak funkcjonuje zakład karny.

Za realizację „Skazanych: wyznań zza krat” odpowiada Jolanta Gwardys Media. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się w poniedziałek, 23 maja o godz. 22:30 w CI Polsat, tuż po kolejnym wydaniu „Całej prawdy o zbrodni”.

Zobacz także:
„Cała prawda o zbrodni” w CI Polsat
Tagi: #ci polsat #michał fajbusiewicz #skazani 

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 149
    #1 MK dnia 08-05-2016 23:14
    Ci "Skazani" swoją formułą mogą w moim odczuciu nieco przypominać chyba program szefa Rochstara który to kiedyś był emitowany w Polsacie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy