Serial „Powiedz tak!” w ofercie VoD.pl

MN 30/04/2016
Polsat
 W ofercie serwisu VoD.pl, należącego do Onetu, pojawił się serial obyczajowy Telewizji Polsat „Powiedz tak!”. Użytkownicy VoD.pl mogą oglądać serial za darmo w modelu reklamowym. W serwisie są dostępne odcinki już wyemitowane w telewizji.

Serial mogą śledzić również widzowie IPLI. Tam serial także jest oferowany bez opłat w modelu reklamowym, ale użytkownicy mają dodatkowo dostęp do odcinków przedpremierowych. Na tydzień przed emisją kolejnego odcinka serialu w Polsacie jest on już dostępny za darmo w IPLI.

„Powiedz tak!”


„Powiedz tak!” to serial obyczajowo-komediowy, który w zabawny, ale realistyczny sposób przedstawia problemy i porażki z życia codziennego i miłosnego czwórki (blisko) trzydziestolatków. Główną bohaterką jest Basia (Katarzyna Zawadzka) pochodząca z zamożnej, inteligenckiej warszawskiej rodziny 28-latka, którą ojciec Oskar (Cezary Pazura) przestał wspomagać finansowo. Basia staje na nogi dzięki pomocnej dłoni muzyka Wiktora (Paweł Domagała), którego poznaje na weselu przyrodniej siostry Natalii (Anna Karczmarczyk). Wbrew woli i oczekiwaniom ojca, Basia usamodzielnia się, zakłada z przyjaciółmi firmę organizującą śluby i wesela. Serial składa się z trzynastu odcinków, a można go oglądać w Polsacie we wtorki po show „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Za produkcję odpowiadała ATM Grupa.
 

Komentarze

  • 4283
    #1 FanForFAN dnia 30-04-2016 21:13
    Wow Ja to już pisałem wcześniej icon_green
  • 4283
    #2 FanForFAN dnia 30-04-2016 22:54
    włączyłem jeden odcinek i Polsat robi sobie darmową reklamę IPLi icon_smile W lewym górnym rogu jest ipla a w prawym 1pol

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.