„Celebrity Salon” od 21 kwietnia w Polsat Cafe

MN 13/04/2016
Polsat Café
 21 kwietnia o godz. 21:00 w Polsat Cafe zadebiutuje nowy program pt. „Celebrity Salon”. Poprowadzi go Dorota Czaja, która będzie dodawała otuchy gwiazdom biorącym udział w programie. Uczestnikami „Celebrity Salon” będą m.in. Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak czy Ewa Pacuła.

W czwartkowy wieczór, 21 kwietnia zostanie wyemitowany pierwszy odcinek „Celebrity Salon”. Ten format po raz pierwszy zagości w Polsce. Zobaczymy polskie gwiazdy w niecodziennych dla nich sytuacjach – będą się uczyć oraz wykonywać zabiegi kosmetyczne i upiększające m.in. malowanie paznokci, depilację, opalanie natryskowe, farbowanie włosów i wiele, wiele innych. Uczestnicy programu będą mieli szesnaście zadań do wykonania oczywiście pod presją czasu, a kamery będą śledziły każdy ich ruch.

Podczas nagrań do programu gwiazdy będą mieszkać w jednym z podwarszawskich hoteli, gdzie wieczorami, po ciężkim dniu pracy w salonie piękności, cała grupa będzie spędzała razem czas, by poznać się lepiej.

Uczestnikami programu będą:
Mikołaj Krawczyk – aktor serialowy i teatralny. Znany z serialu „Pierwsza miłość" oraz „Przyjaciółki”. Jego pasją jest muzyka.
Sylwia Juszczak – aktorka, a prywatnie mama dwójki uroczych chłopaków.
Urszula Dębska – aktorka. Debiutowała u Krzysztofa Zanussiego, ale popularność przyniosła jej rola w serialu „Pierwsza miłość”.
Michał Kwiatkowski – wokalista, popularność zdobył dzięki francuskiej wersji talent-show pt. „Star Academy”. Występował m.in. z Eltonem Johnem. Sprzedał ponad milion płyt. Prywatnie jest bratem Dawida Kwiatkowskiego, który również śpiewa.
Ewa Pacuła – modelka i prezenterka. Pracowała w Los Angeles i Paryżu, chodziła na pokazach m.in. Armaniego.
Leszek Stanek – aktor i producent. Sympatię widzów zyskał dzięki kreacjom aktorskim jakie stworzył w serialu „Tancerze”, „Przepis na życie” i „Przyjaciółki”.

Program poprowadzi Dorota Czaja, modelka, aktorka i tancerka, która przez lata współpracowała z francuskim kabaretem LIDO. W każdym odcinku jeden z uczestników programu otrzyma nagrodę za najlepiej wykonane zadanie. Zwycięzcę pomoże wybrać Paolo Riccio – mistrz fryzjerski i ekspert rynku Beauty.

Emisja od 21 kwietnia w czwartki o 21:00 w Polsat Cafe.

„Celebrity Salon”
Urszula Dębska, Michał Kwiatkowski i Sylwia Juszczak w „Celebrity Salon”
foto: Polsat
 

Komentarze

 • 4146
  #1 Polsatus dnia 14-04-2016 19:44
  Wszędzie celebrity. A kiedy wyemitujecie coś dla ludzi który są mniej sławni?
 • 3937
  #2 Felippe dnia 14-04-2016 23:19
  Czy Kwiatkowskiemu zachwiała się kariera we Francji, że bierze udział w tym programie?
 • 2214
  #3 mateush dnia 25-04-2016 11:14
  Moja Luba oglądała to w tamtym tyg. i była zachwycona. Zerkałem w wyniku zaistniałej sytuacji jednym okiem i nawet ok. Stałe 'widzki' Polsatu Cafe nie będą zawiedzione.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.