"60 dni w więzieniu" w CI Polsat
06/04/2016Autor: MN
CI Polsat
CI Polsat wprowadzi do ramówki program "60 dni w więzieniu". W nowej serii siedmiu niewinnych uczestników zostanie osadzonych w więzieniu w ramach nowego, niebezpiecznego eksperymentu społecznego w jednej z najcięższych placówek tego typu w Ameryce.

W "60 dniach w więzieniu" widzowie będą śledzić losy siedmiu niewinnych uczestników, którzy poznają od środka niebezpieczne środowisko więzienia w hrabstwie Clark, w Jeffersonville w stanie Indiana. Dyrekcja więzienia chce odkryć problemy, z jakimi boryka się placówka i dowiedzieć się, co naprawdę dzieje się za kratkami. W odpowiedzi na niedawne afery korupcyjne, do jakich doszło w więzieniu, szeryf Jamey Noel opracował program, w ramach którego siedmioro uczestników spędzi wśród osadzonych 60 dni, nie zdradzając swojej tajemnicy ani strażnikom, ani współwięźniom, ani personelowi. Szeryfowi towarzyszy dyrektor służby więziennej i rzecznik prasowy więzienia, Scottie Maples, który pomógł przygotować uczestników do udziału w programie.

Pracujące przez całą dobę kamery śledzą to, co faktycznie dzieje się w więzieniu, aby ujawnić jego wewnętrzne problemy i przybliżyć widzom nieznane im, przerażające środowisko. "60 dni w więzieniu" w szczery sposób ukazuje życie za kratkami, widziane oczami osób, które nigdy nie zostały skazane ani nie odsiadywały wyroku.

Dwugodzinna premiera serii "60 dni w więzieniu" już w poniedziałek, 18 kwietnia o godz. 22:00 na kanale CI Polsat. Kolejne odcinki w poniedziałki od 25 kwietnia o godz. 23:00.
Tagi: #ci polsat #60 dni w więzieniu #więzienie #serial dokumentalny #dokument 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Polsat Music HD będzie lepszym kanałem niż Muzo.TV?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

Do 28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy