"Wydarzenia" wyróżnione Kryształową Anteną

MN 31/03/2016
Wydarzenia
 "Wydarzenia" zostały wyróżnione podczas XVIII Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów. Serwis Polsatu uznano za najlepszy program informacyjny 2015 roku i nagrodzono Kryształową Anteną.

Internauci w ankiecie na portalu interia.pl wybrali program "Wydarzenia" jako rzetelne, profesjonalne i obiektywne źródło informacji dotyczących najważniejszych tematów społecznych, politycznych i kulturalnych. Wyróżnienie odebrała szefowa "Wydarzeń" Dorota Gawryluk.

Konkurs ma na celu popularyzację ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji i mediów w Polsce, najciekawszych produktów i rozwiązań, a także promocję polskiej myśli technicznej. Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów odbyła się w środę w warszawskim Hotelu Westin.
 

Komentarze

 • 387
  #1 nieustraszony dnia 01-04-2016 07:19
  Gratuluję icon_smile
 • 2214
  #2 mateush dnia 06-04-2016 11:36
  Zgadzam się w całej rozciągłości z uzasadnieniem wybierających. Obiektywizm, rzetelność i profesjonalizm to zdecydowanie wyróżnia Wydarzenia na tle innych serwisów informacyjnych lub pseudoinformacyjcnych.
 • 6310
  #3 tadek dnia 11-04-2016 14:36
  Bardzo dobra wiadomość - BRAVO !!!
  Trochę interesuje się polityką i już naprawdę nie było co oglądać - TVP w jedna stronę, TVN w drugą - słuchać się tego nie dało.
  Polsat jest w obecnej chwili najbardziej obiektywnym kanałem informacyjnym.
  Oby tak dalej !!!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.