Nowy wymiar rozrywki i serwis Cyfrowy Polsat GO

Autor: PC 15/03/2016
Cyfrowy Polsat GO
 Cyfrowy Polsat, zgodnie z przyjętą strategią rozszerzania świata multimedialnej rozrywki dla rodziny, wprowadza nową ofertę Cyfrowy Polsat GO poszerzającą pakiet satelitarny o dostęp online do wybranych treści na żądanie i kanałów linearnych zgodnych z wybranym przez abonenta pakietem telewizyjnym oraz dodatkowych bezpłatnych i płatnych treści VOD.

Ceny pakietów programowych nie ulegają zmianie.

Uruchomieniu nowej oferty towarzyszy start serwisu Cyfrowy Polsat GO dostępnego na go.cyfrowypolsat.pl oraz w postaci aplikacji na dekodery i urządzenia mobilne z systemem Android, dzięki któremu abonenci mogą mieć ciągły dostęp do nawet 84 kanałów online oraz tysięcy materiałów na życzenie.Dziś startuje ogólnopolska kampania reklamowa promująca te nowości. Działania kampanijne prowadzone będą w telewizji, radio i Internecie, w tym także w mediach społecznościowych.

Cyfrowy Polsat GO jest kolejnym etapem rozwoju oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu i stanowi wyjście naprzeciw oczekiwaniom abonentów, którzy żyją coraz szybciej, starają się jak najlepiej wykorzystać każdą wolną chwilę i oczekują, że telewizja będzie dostępna w wybranym przez nich czasie i dowolnym miejscu.

W ramach nowej oferty telewizyjnej Cyfrowy Polsat GO abonenci otrzymają dostęp do:

r6; nawet 174 kanałów z satelity,
r6; nawet 84 kanałów online dostępnych na urządzeniach mobilnych,
r6; tysięcy programów, wydarzeń sportowych, seriali i bajek w opcji VOD bez dodatkowych opłat,
r6; bogatej biblioteki dodatkowo płatnych treści VOD, np. filmów.

Serwis Cyfrowy Polsat GO na dekoderach i urządzeniach mobilnych

Oferta Cyfrowy Polsat GO jest dostępna za pośrednictwem dekodera podłączonego do Internetu oraz urządzeń mobilnych dzięki stronie go.cyfrowypolsat.pl i aplikacji na urządzenia z systemem Android. Aby móc oglądać telewizję na urządzeniach mobilnych, wystarczy skorzystać z nowej usługi dodatkowej ON THE GO, która pozwala na dostęp do ulubionych treści poza dekoderem, nawet na trzech wybranych urządzeniach mobilnych jednocześnie: komputerze, tablecie lub smartfonie. ON THE GO to więcej możliwości oglądania w różnych miejscach i sytuacjach: w pociągu, samochodzie, na spotkaniu z przyjaciółmi i wszędzie tam, gdzie jest czas i okazja, żeby zobaczyć ulubione filmy, seriale i programy. Miesięczna opłata techniczna za usługę wynosi tylko 5 zł.

Użytkownicy dekoderów znajdą aplikację Cyfrowy Polsat GO w zakładce VOD, a w niej treści na żądanie z posiadanego pakietu programowego (catch up TV) oraz bogatą bibliotekę dodatkowych bezpłatnych i płatnych treści telewizyjnych. Nowa aplikacja została już wprowadzona na dekodery EVOBOX PVR, PVR HD 7000 oraz HD5500s. Do końca marca zostanie udostępniona na pozostałych modelach dekoderów produkcji Cyfrowego Polsatu.

Dodatkowe informacje o serwisie Cyfrowy Polsat GO:

r6; Cyfrowy Polsat GO powstał zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi i zbadanymi potrzebami abonentów. Prezentuje treści w zupełnie nowy i atrakcyjny sposób.
r6; Zarówno aplikacja Cyfrowy Polsat GO dla urządzeń z systemem Android, jak i aplikacja dostępna na dekoderach Cyfrowego Polsatu, a także serwis go.cyfrowypolsat.pl zostały zaprojektowane i stworzone przez zespół programistów Cyfrowego Polsatu.
r6; Aplikacja na urządzenia mobilne jest bezpłatna i można ją pobrać w Google Play, serwis WWW znajduje się pod adresem go.cyfrowypolsat.pl.
r6; Logowanie do aplikacji mobilnej i serwisu www odbywa się za pomocą loginu i hasła do ICOK (Internetowego Centrum Obsługi Klienta).
r6; Planowany jest rozwój serwisu r11; w kolejnych fazach pojawi się m.in. możliwość zdalnego zlecania nagrań dla dekodera EVOBOX PVR czy strefa dla dzieci (już obecnie można ograniczać dostęp do treści za pomocą ustawień rodzicielskich).
Oferta Cyfrowy Polsat GO dostępna jest dla nowych oraz obecnych abonentów, którzy zdecydują się przedłużyć umowę. Klient, który zdecyduje się podpisać nową umowę od 15 marca, otrzyma na start 2 miesiące (oferta podstawowa) lub nawet 6 miesięcy bez opłat (przy zamówieniu przez stronę www).

Dekoder EVOBOX PVR w nowym wymiarze rozrywki

Sztandarowym uzupełnieniem nowej oferty jest dekoder EVOBOX PVR, najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie dekoder satelitarny w Polsce. To nowoczesne urządzenie produkcji Cyfrowego Polsatu posiada oprogramowanie oparte o rozwiązania zapewniające telewizję spersonalizowaną i zintegrowaną. Wbudowany dysk 500 GB pozwala na nagrywanie wielu godzin ulubionych programów, a intuicyjne menu na płynne poruszanie się po dekoderze. Urządzenie posiada funkcje nagrywania do 3 programów jednocześnie, a także zatrzymywania, cofania i ponownego odtwarzania materiałów. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie z Internetem i korzystanie z treści online.

Start kampanii promującej nową ofertę i nowy serwis Cyfrowy Polsat GO

Zmianom w ofercie towarzyszy kampania reklamowa 360o w głównych stacjach telewizyjnych (m.in. Polsacie i kanałach tematycznych, TVP, TVN), radiowych (m.in. RMF FM, Radio ZET, Rock Radio) i Internecie r11; z wykorzystaniem portali horyzontalnych, wyszukiwarek i mediów społecznościowych. Twarzą kampanii i platformy komunikacyjnej Cyfrowego Polsatu został Krzysztof Ibisz, powszechnie znany i lubiany prezenter telewizyjny. Działania promują nowy wymiar rozrywki w Cyfrowym Polsacie wraz z nowym dekoderem EVOBOX PVR i serwisem Cyfrowy Polsat GO.

Autorami kampanii telewizyjnej są Marek Górski i Jakub Kopiczyński z agencji Grey, za reżyserię odpowiada Mariusz Palej. Spoty wyprodukowała TFP i producent Mariusz Matwiejczuk. Za postprodukcję odpowiada Chimney Pot, a udĹşwiękowienie zrealizowało Studio Zet. Media zakupiła agencja Vizeum.
  

Komentarze

 • 2938
  #1 K4016td dnia 15-03-2016 18:06
  ''Twoja przeglądarka nie obsługuje dodatku Silverlight Dodatek Silverlight jest niezbędny do odtwarzania materiałów VOD w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

  Skorzystaj z przeglądarki która obsługuje dodatek.''

  Żenada... mamy 2016 a oni nadal siedzą na przestarzałej wtyczce.
 • 4283
  #2 FanForFAN dnia 15-03-2016 18:38
  a po co to ? do czego to potrzebne ? konkurencja dla ipli .
 • 1853
  #3 sofijka84 dnia 16-03-2016 09:42
  Cyfrowy Polsat GO

  Dostęp tylko z terytorium Polski
  Ze względu na ograniczenia licencyjne, z serwisu
  można korzystać tylko z terytorium Polski.
 • 2754
  #4 marszal222 dnia 17-03-2016 17:26
  Dostałem informacje że do końca marca wszystkie dekodery powinno zostać zaktualizowane i powiano być w każdym dekokterze 1cpn1 GO

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg