KRRiT jeszcze nie wie, kiedy zajmie się Super Polsatem. "Wniosek wpłynął"
08/03/2016Autor: MN
Polsat Sport News
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie zdecydowała, kiedy rozpatrzy wniosek Telewizji Polsat o zmianę nazwy i charakteru programu Polsat Sport News. Nadawca chce zmienić nazwę stacji na Super Polsat, a tematykę ze sportowej na kanał wyspecjalizowany dla osób niepełnosprawnych, przystosowany do odbiorców z dysfunkcją narządu wzroku i słuchu.

Joanna Kryńska z zespołu rzecznika prasowego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji potwierdziła nam wpłynięcie wniosku Telewizji Polsat o zmianę nazwy i charakteru stacji Polsat Sport News. Dodała jednak, że nie jest jeszcze znana data rozpatrzenia sprawy. Super Polsat będzie pokazywał nie tylko sport, ale także filmy i seriale.

Polsat Sport News nadaje na drugim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej, na platformach satelitarnych, w IPLI oraz w sieciach kablowych. Pokazuje transmisje sportowe oraz informacje i publicystykę sportową. Według danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych w raporcie rocznym Cyfrowego Polsatu, w 2015 roku Polsat Sport News miał 0,44% udziałów w rynku w grupie 16-49 (51,72% więcej niż rok wcześniej).
Tagi: #polsat sport news #super polsat #krrit 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy wykupisz dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2?

Tak

Nie

Jeszcze nie wiem

Kalendarium

26 maja
• Start Polsat Music
26-28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy