"Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego" w Superstacji [wideo]

MN 03/03/2016
Superstacja
 Grzegorz Jankowski, założyciel i były redaktor naczelny największej gazety w Polsce, "Faktu", wraca po prawie dwóch latach do dziennikarstwa. Na antenie Superstacji będzie realizował program według formatu, jakiego do tej pory nie było w Superstacji, ani w żadnej innej polskiej telewizji.

"Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego" to mozaika tematów: od gorących spraw politycznych, po aktualne problemy społeczne. Znajdą się w nim również szeroko rozumiane porady: zdrowotne, finansowe, a nawet astrologicze. Nie zabraknie oczywiście największych przebojów muzycznych topowych polskich zespołów. Jankowski będzie też zapraszał do studia gości ze świata polityki, by w imieniu widzów zadawać im trudne pytania oraz prosić o wyjaśnienie motywów ich decyzji.Adam Stefanik, prezes zarządu Superstacji:
Reagujemy na żywo zmieniający się rynek i potrzeby naszych widzów. Stąd pomysł na taką formułę i zaproszenie do współpracy Grzegorza Jankowskiego. Chcemy, by rozszerzył naszą widownię, której nie zawsze odpowiada tradycyjny sposób przekazywania informacji, czy prowadzenia rozmów z politykami. Jestem pewien, że program się sprawdzi bowiem Jankowski będzie dotykać problemów i trosk milionów zwykłych ludzi, a nie mniejszości nadającej ton debacie publicznej.


Grzegorz Jankowski:
Przede wszystkim chcę podziękować władzom Superstacji, że podjęły się tego ryzyka. Tak już się składa, że moje życie zawodowe to tworzenie od podstaw nowych mediów lub formatów. Tak było m.in. kiedy pomagałem Tomkowi Wróblewskiemu założyć polską edycję rNewsweekar1;, czy póĹşniej kiedy już samodzielnie tworzyłem rFaktr1;. Program dla Superstacji, to zupełnie nowa jakość. Wiem, że nie mam żadnych doświadczeń telewizyjnych, ale to może być atut r11; bo nie mam dzięki temu żadnych obciążeń. Zaś o sukcesie zadecydują na końcu widzowie.


Program startuje w piątek, 11 marca w formule cotygodniowej. Początek o godzinie 18:15. Każdy odcinek potrwa dwie godziny.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.