"Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego" w Superstacji [wideo]

Autor: MN 03/03/2016
Superstacja
 Założyciel i były redaktor naczelny największej gazety w Polsce, rFaktur1;, wraca po prawie dwóch latach do dziennikarstwa. Na antenie Superstacji będzie realizował program według formatu, jakiego do tej pory nie było w Superstacji, ani w żadnej innej polskiej telewizji.

rPolska w kawałkach Grzegorza Jankowskiegor1; to mozaika tematów: od gorących spraw politycznych, po aktualne problemy społeczne. Znajdą się w nim również szeroko rozumiane porady: zdrowotne, finansowe, a nawet astrologicze. Nie zabraknie oczywiście największych przebojów muzycznych topowych polskich zespołów. Jankowski będzie też zapraszał do studia gości ze świata polityki, by w imieniu widzów zadawać im trudne pytania oraz prosić o wyjaśnienie motywów ich decyzji.Adam Stefanik, prezes zarządu Superstacji:
Reagujemy na żywo zmieniający się rynek i potrzeby naszych widzów. Stąd pomysł na taką formułę i zaproszenie do współpracy Grzegorza Jankowskiego. Chcemy, by rozszerzył naszą widownię, której nie zawsze odpowiada tradycyjny sposób przekazywania informacji, czy prowadzenia rozmów z politykami. Jestem pewien, że program się sprawdzi bowiem Jankowski będzie dotykać problemów i trosk milionów zwykłych ludzi, a nie mniejszości nadającej ton debacie publicznej.


Grzegorz Jankowski:
Przede wszystkim chcę podziękować władzom Superstacji, że podjęły się tego ryzyka. Tak już się składa, że moje życie zawodowe to tworzenie od podstaw nowych mediów lub formatów. Tak było m.in. kiedy pomagałem Tomkowi Wróblewskiemu założyć polską edycję rNewsweekar1;, czy póĹşniej kiedy już samodzielnie tworzyłem rFaktr1;. Program dla Superstacji, to zupełnie nowa jakość. Wiem, że nie mam żadnych doświadczeń telewizyjnych, ale to może być atut r11; bo nie mam dzięki temu żadnych obciążeń. Zaś o sukcesie zadecydują na końcu widzowie.


Program startuje w piątek, 11 marca w formule cotygodniowej. Początek o godzinie 18:15. Każdy odcinek potrwa dwie godziny.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg