Wiosenne premiery Czwórki

PC 26/02/2016
Czwórka
 Wiosną w Czwórce widzowie zobaczą m.in. nowy serial r9. miesiąc", kolejne sezony przebojowych rPolicjantek i Policjantów" i rDetektywów w Akcji" oraz premierę serialu dokumentalnego rWielka historia".

Najnowsza produkcja na antenie Czwórki, r9. miesiąc", przedstawia poruszające, pełne emocji i dramatycznych zwrotów akcji historie, rozgrywające się w oczekiwaniu na przełomowy moment w życiu bohaterów, jakim są narodziny dziecka. Serial emitowany będzie w niedziele o godz. 18 od 6 marca.

Do najbardziej oczekiwanych przez widzów Czwórki należy niewątpliwie premiera czwartego już sezonu rPolicjantek i Policjantów", których oglądalność pod koniec emisji poprzedniej serii sięgała 1,9 mln osób. Po zakończonym suspensem finale trzeciego sezonu, fanów serialu już w pierwszych odcinkach czeka duża dawka mocnych wrażeń i zaskakujący rozwój wielu wątków. Nowy sezon już od 2 marca w stałym paśmie r11; od poniedziałku do czwartku o godz. 19.

Widzów może zaskoczyć także nowa odsłona rDetektywów w Akcji", serialu o pracownikach agencji Septagon i rozwiązywanych przez nich zagadkach. Do grona głównych bohaterów dołączy trójka nowych barwnych postaci r11; rock-and-rollowiec Novy, zniewalająco seksowna Francuzka i była nauczycielka Bibi r11; których niebanalne metody i pomysły pomogą w kolejnych zawikłanych śledztwach. Nowe odcinki już od 29 lutego od poniedziałku do czwartku o godz. 18.

Atrakcyjną propozycją r11; nie tylko dla miłośników programów popularnonaukowych, ale dla wszystkich ciekawych świata r11; będzie serial dokumentalny rWielka historia", który pokazuje, w jaki sposób niemal na każdym kroku mamy dziś do czynienia ze skutkami różnych wydarzeń z przeszłości, nawet tak odległych jak Wielki Wybuch miliardy lat temu. Począwszy od 5 marca, co sobotę o godz. 13, Czwórka zaprasza na dwa premierowe odcinki serialu.

Obiecująco, po udanym starcie r11; z widownią na poziomie 360 tys. osób i udziałami w rynku przekraczającymi 3,4% i aż 4,4% w grupie komercyjnej r11; zapowiada się także serial rMoja nadzieja". Tym samym najnowszy hit z Argentyny, który zadebiutował właśnie w Czwórce w paśmie o godz. 16 od poniedziałku do piątku, osiągnął ponad dwukrotną przewagę nad nadawanymi o tej porze serialami konkurencyjnych TVN7 i TV Puls. rMoja nadzieja" to komedia romantyczna o perypetiach Julii r11; młodej przebojowej dziewczyny, która, uciekając przed niebezpiecznymi przestępcami, musi ukryć się w zakonie w przebraniu nowicjuszki.

Wiosną nie zabraknie również nowych edycji programów, które od wielu lat nierozerwalnie związane są z anteną Czwórki. Premierowe odcinki rSTOP Drogówki" będzie można oglądać już od 1 marca we wtorki o 21, a od 5 marca w weekendowym paśmie o godz. 19 nadawany będzie nowy sezon najpopularniejszego i najdłużej obecnie emitowanego programu popularnonaukowego w Polsce r11; rGalileo".

Jak zawsze, widzowie Czwórki mogą także liczyć na bogatą ofertę filmową. Tylko w marcu stacja pokaże ponad 60 tytułów, a wśród wiosennych premier znajdą się takie pozycje, jak porywająco zrealizowany rWielki mistrz" Wong Kar-waia, sensacyjna rStacja szyfrująca" z Johnem Cusackiem czy przebojowy rDon Jon" Josepha Gordona-Levitta z Julianne Moore, Scarlett Johansson i tegoroczną pretendentką do Oscara - Brie Larson.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.