Trzy spoty promują V edycję "Tańca z gwiazdami" [wideo]
25/02/2016Autor: arturoo
Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Telewizja Polsat przedstawiła kolejny spot promujący nadchodzącą V edycję programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Gwiazdy w trakcie tańca są obsypywane konfetti. W tle słyszymy przebój „I Wanna Dance With Somebody”. Jest to trzeci spot promujący tę edycję programu.

Wcześniej Telewizja Polsat zaprezentowała spot, w którym to gwiazdy obsypują się kolorową farbą w proszku. Z kolei w drugim spocie widzimy gwiazdy, tancerzy i prowadzącego program Krzysztofa Ibisza, który trzyma Kryształową Kulę.


Spot nr 3


Spot nr 2


Spot nr 1


W piątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w Telewizji Polsat zobaczymy: Elżbietę Romanowską z Rafałem Maserakiem, Izu Ugonoha z Hanną Ĺťudziewicz, Joannę Opozdę z Kamilem Kuroczko, Andrzeja Krzywego z Magdaleną Soszyńską, Annę Karczmarczyk i debiutującego w programie utytułowanego tancerza Jacka Jeschke, Kasię Stankiewicz z Tomkiem Barańskim, Rafała Jonkisza i Walerije Ĺťurawlewą, Waldemara Błaszczyka i Ninę Tyrkę, Nikodema Rozbickiego z Agnieszką Kaczorowską, Julię Wróblewską z Janem Klimentem, a także Dorota Chotecką-Pazurę i Roberta Kochanka.

Piątą edycję poprowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, która zastąpiła na tym miejscu Annę Głogowską. Za stołem jurorskim bez zmian zobaczymy: Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego.

V edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” od 4 marca w piątki o 20:05.
Tagi: #taniec z gwiazdami #spot #wiosna #show #krzysztof ibisz 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy