Marzec w CI Polsat
25/02/2016Autor: PC
CI Polsat
Na marzec kryminalny CI Polsat przygotował kilkadziesiąt nowych odcinków popularnych serii, w tym nowość „Porwali nam dziecko”, historie rodzin, którym udało się odnaleĹşć porwane dzieci.

„Brytyjskie tabu”, seria 5, wtorki od 1 marca o 23:00
Kanał CI Polsat po raz piąty przedstawia autentyczne historie kryminalne, które w ostatnich latach wstrząsnęły Wielką Brytanią i były szeroko relacjonowane w brytyjskich mediach. „Brytyjskie tabu” to opowieści chwilami tak szokujące i niezwykłe, że aż trudno w nie uwierzyć. Każdy odcinek koncentruje się na ofiarach i rodzinach, których życie zostało nieodwracalnie zniszczone wskutek straszliwego aktu przemocy. W piątej serii „Brytyjskich tabu” przyjrzymy się bliżej m.in. sprawie Rany Faruqui, Kamrana Rose'ego, Ceri-Ann Morgan, Nicole Waterhouse, Melissy Crook i jej rodziny, Gemmy Hayter, Mary Craig oraz Christine i Shanii Chambers.

„Porwali nam dziecko”, poniedziałki od 21 marca o 21:00
Każdy odcinek „Porwali nam dziecko” to jedna historia opowiedziana przez ofiarę porwania oraz jej rodzinę i śledczych, którzy niestrudzenie poszukiwali uprowadzonego dziecka. Widzowie mają okazję posłuchać o gorączkowych działaniach podejmowanych przez rodziców i ich współpracy z organami ścigania w tych dramatycznych chwilach. Poprzez relacje z pierwszej ręki, materiały archiwalne i wierne rekonstrukcje wydarzeń dowiadują się, jak zdołano odzyskać porwane dziecko i złapać sprawcę. W finale każdego odcinka następuje emocjonalne spotkanie dorosłej już dziś ofiary z osobą, która najbardziej przyczyniła się do jej uwolnienia.

„Bestie w ludzkiej skórze”, seria 3, poniedziałki o 22:00
Brutalna prawda o współczesnej policji jest taka, że mimo wszystkich testów DNA, profilowania i rozbudowanego monitoringu wciąż bardzo trudne złapać mordercę. Ktoś, kto zabija przypadkowe osoby tylko dlatego, że go to pociąga, może umknąć nawet najwszechstronniej wyszkolonym i najlepiej wyposażonym śledczym. Na szczęście mordercy zwykle popełniają błędy. „Bestie w ludzkiej skórze” to cykl poświęcony najbardziej przerażającym mordercom grasującym w Europie, których ostatecznie udało się schwytać. To opowieść o szokujących zbrodniach i głupich błędach, które zadają kłam stereotypowi genialnego przestępcy i pokazują, że najbardziej nieludzkie zbrodnie popełniają ludzie bardzo zwyczajni.

„Prawdziwe psy” i „Taśmy grozy”, czwartki od 22:00
W tym miesiącu kanał CI Polsat przedstawia dwa polskie cykle o tematyce kryminalnej: „Prawdziwe psy” w reżyserii Patryka Vegi oraz „Taśmy grozy”, w których oglądamy autentycznych policjantów, głównie z wydziałów dochodzeniowych. Przez ukryte kamery bądĹş lustra weneckie przyglądamy się ich codziennej pracy: ściganiu przestępców, śledztwom i zapobieganiu przestępczości. To historie przestępstw, które odbiły się w Polsce głośnym echem.
Tagi: #ci polsat 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy wykupisz dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2?

Tak

Nie

Jeszcze nie wiem

Kalendarium

26 maja
• Start Polsat Music
26-28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy