Marzec w CI Polsat
25/02/2016Autor: PC
CI Polsat
Na marzec kryminalny CI Polsat przygotował kilkadziesiąt nowych odcinków popularnych serii, w tym nowość „Porwali nam dziecko”, historie rodzin, którym udało się odnaleĹşć porwane dzieci.

„Brytyjskie tabu”, seria 5, wtorki od 1 marca o 23:00
Kanał CI Polsat po raz piąty przedstawia autentyczne historie kryminalne, które w ostatnich latach wstrząsnęły Wielką Brytanią i były szeroko relacjonowane w brytyjskich mediach. „Brytyjskie tabu” to opowieści chwilami tak szokujące i niezwykłe, że aż trudno w nie uwierzyć. Każdy odcinek koncentruje się na ofiarach i rodzinach, których życie zostało nieodwracalnie zniszczone wskutek straszliwego aktu przemocy. W piątej serii „Brytyjskich tabu” przyjrzymy się bliżej m.in. sprawie Rany Faruqui, Kamrana Rose'ego, Ceri-Ann Morgan, Nicole Waterhouse, Melissy Crook i jej rodziny, Gemmy Hayter, Mary Craig oraz Christine i Shanii Chambers.

„Porwali nam dziecko”, poniedziałki od 21 marca o 21:00
Każdy odcinek „Porwali nam dziecko” to jedna historia opowiedziana przez ofiarę porwania oraz jej rodzinę i śledczych, którzy niestrudzenie poszukiwali uprowadzonego dziecka. Widzowie mają okazję posłuchać o gorączkowych działaniach podejmowanych przez rodziców i ich współpracy z organami ścigania w tych dramatycznych chwilach. Poprzez relacje z pierwszej ręki, materiały archiwalne i wierne rekonstrukcje wydarzeń dowiadują się, jak zdołano odzyskać porwane dziecko i złapać sprawcę. W finale każdego odcinka następuje emocjonalne spotkanie dorosłej już dziś ofiary z osobą, która najbardziej przyczyniła się do jej uwolnienia.

„Bestie w ludzkiej skórze”, seria 3, poniedziałki o 22:00
Brutalna prawda o współczesnej policji jest taka, że mimo wszystkich testów DNA, profilowania i rozbudowanego monitoringu wciąż bardzo trudne złapać mordercę. Ktoś, kto zabija przypadkowe osoby tylko dlatego, że go to pociąga, może umknąć nawet najwszechstronniej wyszkolonym i najlepiej wyposażonym śledczym. Na szczęście mordercy zwykle popełniają błędy. „Bestie w ludzkiej skórze” to cykl poświęcony najbardziej przerażającym mordercom grasującym w Europie, których ostatecznie udało się schwytać. To opowieść o szokujących zbrodniach i głupich błędach, które zadają kłam stereotypowi genialnego przestępcy i pokazują, że najbardziej nieludzkie zbrodnie popełniają ludzie bardzo zwyczajni.

„Prawdziwe psy” i „Taśmy grozy”, czwartki od 22:00
W tym miesiącu kanał CI Polsat przedstawia dwa polskie cykle o tematyce kryminalnej: „Prawdziwe psy” w reżyserii Patryka Vegi oraz „Taśmy grozy”, w których oglądamy autentycznych policjantów, głównie z wydziałów dochodzeniowych. Przez ukryte kamery bądĹş lustra weneckie przyglądamy się ich codziennej pracy: ściganiu przestępców, śledztwom i zapobieganiu przestępczości. To historie przestępstw, które odbiły się w Polsce głośnym echem.
Tagi: #ci polsat 
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor

Ankieta

Czy według Ciebie Polsat News powinien zmienić oprawę graficzną?

Tak, nowa oprawa jest konieczna

Nie, zmiany są niepotrzebne

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy