Oto uczestnicy piątej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"
22/02/2016Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
 Polsat ujawnił uczestników uczestników piątej edycji rHellr17;s Kitchen. Piekielna kuchniar1;, którzy pokonali ponad 2000 chętnych i wygrali ogólnopolski casting. Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro, jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin.

Ania Aleksandrzak ma 23 lata i dała się poznać jako Ania rMałar1; z programu rWarsaw Shorer1;. Wystąpiła gościnnie w trzeciej edycji rHellr17;s Kitchen. Piekielna kuchniar1;. Tak jej się spodobało, że postanowiła spróbować swoich sił jako uczestniczka. Chciałaby podszkolić się w sztuce kulinarnej. Jak sama mówi, szef Wojciech Modest Amaro jest rspokor1;. Jest bezpośrednia i nie boi się mówić tego, co myśli.

Maryla Oksentiuk ma 32 lata i mieszka w Starym Korninie, gdzie prowadzi własne gospodarstwo rolne. Jej ulubionym daniem jest placek po węgiersku. Mimo że gotuje amatorsko, marzy o własnej restauracji. Lech Poznań jest jej ulubioną drużyną piłkarską. Oprócz gotowania jej wielką pasją jest muzyka. Od lat śpiewa w chórze.

Dagmara Raczyńska jest 21-letnią modelką z Gliwic. Obecnie mieszka w Warszawie. Karierę modelki rozpoczęła, gdy miała 15 lat. Chodziła po wybiegach w Londynie, Chinach, Paryżu, Nowym Jorku, Mediolanie i Tokio. Brała udział w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów jak Elle i Vogue. Z powodu częstych wyjazdów, nauczyła się gotować.

Katarzyna Gaja ma 28 lat i urodziła się w Miłkowie, ale obecnie mieszka w Raciborzu. Ukończyła szkołę gastronomiczną i gotuje zawodowo od ośmiu lat. Pracowała m.in. w Holandii i Belgii. Jest fanką tatuaży. Udział w programie traktuje jako bodziec do zmian w życiu zawodowym. Jest pewna siebie i bardzo pracowita.

Maja Jońska ma 25 lat i jest z Wałbrzycha. Jest specjalistką do spraw gospodarki odpadami i ochrony środowiska i pracuje na składowisku odpadów komunalnych. Gotuje z zamiłowania, ale chciałaby zająć się tym zawodowo. Ma małą córkę. Szybko się uczy i potrafi walczyć o swoje marzenia. Jakiś czas temu zgoliła głowę, aby oddać włosy na rzecz osób chorych na raka. Do udziału w programie namówiła ją mama.

Marlena Wencel jest 29-latką z Radomia. Jest amatorką i planuje stworzyć bloga o zdrowym żywieniu. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Patryka. Zgłosiła się do programu rHellr17;s Kitchen. Piekielna kuchniar1;, aby zdobyć doświadczenie zawodowe. Jej idolką jest Ewa Chodakowska.

Emilia Kurowska ma 20 lat i mieszka w Legnicy. Uczy się na kierunku Technik żywienia i usług gastronomicznych. Od trzech lat gotuje zawodowo. Najlepiej czuje się przygotowując desery. W dotychczasowej karierze zawodowej pracowała na kuchni w 5-gwiazdkowym hotelu oraz w firmie przetwórstwa mięsnego. Jest osobą zawziętą i ambitną. Marzy o pracy w restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro.

Wojciech Klimas ma 21 lat i jest studentem z Poznania. Ukończył technikum gastronomiczne, a obecnie studiuje na drugim roku Zarządzania. Gotowanie stało się jego pasją, kiedy miał zaledwie sześć lat. Dziś pracuje jako kucharz oraz instruktor snowboardu. Gra na gitarze, perkusji i klawiszach. Uwielbia podróżować, pływać na wakeboardzie. Jest fanem tenisa. W programie bardzo szybko zdobył przydomek Papi.

Tomir Pawłowski pochodzi z Grudziądza, a mieszka w Sopocie. Gotuje zawodowo od dwóch lat. Obecnie 23-latek pracuje w jednej z sopockich restauracji. Jest bardzo zaradny i lubi rywalizować. W pracy w kuchni nie radzi sobie z deserami. Aby móc gotować zawodowo, przerwał studia. Marzy o własnej restauracji.

Krystian Klamka ma 21 lat. Przygodę z gotowaniem rozpoczął siedem lat temu. Obecnie jest zastępcą szefa kuchni w jednej z oświęcimskich restauracji. Jest bardzo pokorny, ale potrafi być porywczy. Jest wielkim fanem piłki nożnej.

Zbigniew Różanowski ma 38 lat i jest najstarszym uczestnikiem piątej edycji rHellr17;s Kitchenr1;. Gotowaniem zawodowo zajmuje się od 18. roku życia. Jest szefem kuchni w zakładzie karnym w Cieszynie. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów oraz córki. Zdecydował się na udział w programie, aby przeżyć przygodę życia.

Rafał Bukowski z Torunia. Ma 23 lata, a od trzech gotuje zawodowo. Jest bardzo zdeterminowany i pracowity. Sprawia wrażenie osoby zamkniętej i skrytej, ale potrafi dowodzić drużyną. Nie traktuje krytyki, jako ataku, a jako naukę, z której warto wyciągnąć lekcję.

Wojciech Bartczak jest 24-latkiem z Poznania. Obecnie pracuje na stanowisku szefa kuchni w jednej z tamtejszych restauracji. Gotowanie jest jego pasją i sposobem na życie od pięciu lat. Sztuki kulinarnej uczył się w szkole gastronomicznej oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkał przez rok. Jest bardzo opanowany, a jego ulubiony sposób na stres to siłownia. W programie zyskał przydomek rMatrixr1;, bo r11; jak twierdzą uczestnicy - jest bardzo podobny do Keanu Reevesa.

Artur Bodziachowski pochodzi z Częstochowy, gdzie prowadzi własny burger bar. Ma 23 lata i jest kucharzem z wykształcenia. Przyszedł do programu, aby zgłębić tajniki wiedzy kulinarnej. Jest niekwestionowanym mistrzem mimiki piątej edycji rHellr17;s Kitchenr1;.

A oto 14 kulinarnych gladiatorw, ktrzy ju wkrce zmierz si z wyrubowanymi standardami chefa Amaro, wasnymi sabociami i czasem :) Pierwszy odcinek ju 1 marca!

Posted by Hell's Kitchen Polska on 22 luty 2016


Piąta edycja rHellr17;s Kitchen. Piekielna kuchniar1; w każdy wtorek od 1 marca, o godzinie 20:05 w Polsacie.
Tagi: #polsat #hells kitchen #piekielna kuchnia 
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy