Filmowe propozycje Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu na luty
10/02/2016Autor: PC
VOD
 W lutym VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu nie zwalnia tempa i prezentuje szereg nowości, wśród których znalazły się m.in.: ostatni film Marcina Wrony r11; rDemonr1;, dramat Dariusza Gajewskiego r11; rObce niebor1;, rPanna Juliar1; z Colinem Farrellem w roli głównej oraz przebojowa komedia r11; rSypiając z innymir1;.

Ponadto zaprasza na wyjątkowe seanse: rKarbalar1;, rĹťyć nie umieraćr1;, rTransporter: Nowa mocr1; oraz rMagik z Nowego Jorkur1;.

W każdym z nas drzemie demonr30;

rDemonr1; r11; polski thriller, w reżyserii Marcina Wrony, z gwiazdorską obsadą r11; Andrzej Grabowski, Tomasz Schuchardt, Agnieszka Ĺťulewska, Itay Tiran, Adam Woronowicz r11; jest pozycją obowiązkową. Ostatni obraz twórcy filmów takich jak rChrzestr1; czy rMoja krewr1; zdobył 4 nominacje r11; do Złotych Lwów, Złotej Ĺťaby, Konkursu Międzynarodowego oraz FROM POLAND. Konkurs Polski przyznawanej podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. Podczas wesela Piotra i Ĺťanety pan młody zaczyna się zachowywać niepokojąco r11; ma to związek z makabrycznym znaleziskiem dokonanym dzień wcześniej.

Prawo ponad wszystko

rObce niebor1; jest inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami dramatem w reżyserii Dariusza Gajewskiego (nominacja do nagrody Złote Lwy za udział w konkursie głównym). Niewinne kłamstwo mieszkających w Szwecji Basi i Marka doprowadza do nieszczęścia r11; opieka społeczna potajemnie odbiera im córkę i oddaje rodzicom zastępczym. Balansując na granicy prawa, para rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie dziecka. W główne role wcielili się: Agnieszka Grochowska (nagrodzona Złotym Lwem za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą) oraz Bartłomiej Topa.

Miłość w czasach zarazy

rPanna Juliar1; to dramat, na podstawie sztuki Augusta Strindberga, w reżyserii Liv Ullmann, w którym w głównych rolach wystąpiły nominowane do Oscara: Jessica Chastain i Samantha Morton oraz zdobywca Złotego Globu r11; Colin Farrell. Tytułowa Julia, bogato urodzona arystokratka, nawiązuje skomplikowaną, naelektryzowaną seksualnością relację z lokajem Johnem. Epoka, w której przyszło im żyć sprawi, że największym wyzwaniem będzie walka z podziałem na klasy społeczne.

Nie przegap prawdziwej miłości!

Kolejna propozycja pt. rSypiając z innymir1; to współczesna komedia o przyjaĹşni, związkach, miłości i seksie. Jaker17;a (Jason Sudeikis r11; rSzefowie wrogowier1;, rMillerowier1;) i Lainey (Alison Brie r11; rJeszcze dłuższe zaręczynyr1;, rCommunityr1;) połączył ich pierwszy, wspólny raz. Kiedy po kilku latach znowu się spotykają, oboje nie potrafią stworzyć dłuższego, prawdziwego związku. Może jeśli przestaną sypiać z innymi, zauważą, że prawdziwa miłość czai się tuż za rogiem?

Dla prawdziwych twardzieli

rDobry, zły i martwyr1; spodoba się wszystkim wielbicielom mocnego, pełnego adrenaliny i przemocy kina. Niezapomniany Maczeta r11; Danny Trejo oraz ikona kina akcji r11; Dolph Lundgren wezmą udział w rozgrywce, której stawką jest życie, 4 miliony dolarów i furgonetka pełna kokainy.

VOD pełne filmowych przebojów

Oprócz powyższych nowości widzowie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdą ofertę pełną filmowych hitów. Film Krzysztofa Łukaszewicza pt. rKarbalar1; ukaże okrutny i srogi świat wojny w Zatoce Perskiej. Inspirowany prawdziwą historią rĹťyć nie umieraćr1; z Tomaszem Kotem w roli głównej przekona, że życie jest piękne. W rTransporter: Nowa mocr1; najbardziej skuteczny kurier świata r11; Frank Martin zabierze widzów w podróż pełną niebezpieczeństw, a Adam Sandler w komedii rMagik z Nowego Jorkur1; otrzyma niezwykłą moc wchodzenia w życie swoich klientów.

Hity ostatnich miesięcy

W lutowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: rKról życiar1;, rAnatomia złar1;, rNieracjonalny mężczyznar1;, rHugo i łowcy duchówr1;, rCzy naprawdę wierzysz?r1;, rPionekr1; oraz wielu innych.
Tagi: #cyfrowy polsat #filmy #domowa wypożyczalnia filmowa 
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Ankieta

Czy Polsat powinien zmienić popołudniowo - wieczorną ramówkę w dni powszednie?

Tak, koniecznie

Nie, nie ma takiej potrzeby

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy