Polsat może już uruchomić 5 nowych stacji

MN 23/12/2015
Polsat Doku
 Telewizja Polsat może już uruchomić kolejne kanały tematyczne, w tym dwie nowe stacje sportowe. Będą to: Polsat Sport 2, Polsat Sport 3, Polsat Docu, Polsat Reality oraz Polsat X. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała właśnie nadawcy koncesje na nadawanie tych stacji.

Są to koncesje na emisję satelitarną. Nowe kanały dołączą do istniejących r11; Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat News, Polsat News 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Cafe, Polsat Play, TV4, TV6, Muzo.tv, Disco Polo Music, Polsat Film, Polsat Romans, Polsat JimJam, Polsat Food Network, CI Polsat, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature oraz stacji radiowej Muzo.fm.


Komentarze

  • 2152
    #11 przemekp dnia 28-12-2015 03:20
    @Ekserez, O czym Ty piszesz? I co z tego, że w Cyfrowym Polsacie nie ma FOX Sports 1, FOX Sports 2, Viasat Sport, Viasat Hockey, Viasat Football, ČT Sport, AXN MOVIES, FOX Crime, FOX Movie Channel, Horror Channel, The Fishing and Hunting Channel? Przecież te kanały w ogóle nie nadają w Polsce i nie są dostępne na polskim rynku. Tak to każdy może sobie przeróżnie pisać, że w Cyfrowym Polsacie nadal nie ma różnych wymyślonych kanałów i co z tego? icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.