"Przyjaciółki" wróciły na plan. Nowe odcinki wiosną w Polsacie

PC 10/12/2015
Przyjaciółki
 8 grudnia ruszyły zdjęcia do siódmego sezonu rPrzyjaciółek". Na planie produkcji znów spotkały się: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska. Nowa seria będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęcia do nich potrwają do kwietnia przyszłego roku.

Na antenę Telewizji Polsat kolejne odcinki trafią wraz z wejściem wiosennej ramówki. Zatem Inga, Zuza, Anka i Patrycja wiosną ponownie zagoszczą w domach milionów swoich wiernych fanów, dostarczając im mnóstwo dobrego humoru, uśmiechu i pozytywnej energii ze szczyptą wzruszeń.

Sceny z finałowego odcinka szóstego sezonu rPrzyjaciółek" pozostawiły widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Widzowie obawiali się o życie Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Możemy jednak zdradzić, że Zuza (Anita Sokołowska) zjawi się w szpitalu i wyzna mu miłość. Czy Jerzy wybaczy Zuzie zdradę? Możemy jeszcze zdradzić, że Patrycja (Joanna Liszowska) będzie przeżywała dramat, gdyż Michał (Marcin Rogacewicz), od wyjazdu do Danii, ani razu nie odwiedził rodziny. Robert (Krzysztof Wieszczek) przeniesie się do Warszawy, a Inga (Małgorzata Socha) skrycie liczy, że ponownie poprosi ją o rękę. Finał szóstego sezonu nie pozostawił wątpliwości, że Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) może ponownie zaufać Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) i miłość rozkwitnie na nowo. Jednak jedną z romantycznych nocy przerwie Leszek (Przemysław Sadowski), co wzbudzi zazdrość Pawła.

Świetna wiadomość dla fanek Marka Bukowskiego. Przystojny aktor dołączył do obsady ulubionego serialu Polek. Marek Bukowski wystąpi w roli Jana, przyjaciela z dzieciństwa jednej z przyjaciółek. Której? Tego jeszcze nie zdradzamy. Zapewniamy jednak, że nowa postać dostarczy widzom wielu emocji.

W siódmej serii serialu rPrzyjaciółki" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Przemysław Sadowski. W nowych odcinkach do obsady dołączy Marek Bukowski. Kto jeszcze zagra w nowym sezonie? Przekonamy się wiosną na antenie Telewizji Polsat.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek. Siódmy sezon rPrzyjaciółek" będzie liczył 12 odcinków.
 

Komentarze

  • 3937
    #1 Felippe dnia 10-12-2015 19:38
    Dlaczego 12, a nie 13 odcinków?
  • 2214
    #2 mateush dnia 12-12-2015 17:42
    Moja Luba się już nowej serii doczekać nie może. 'Przyjaciółki' wciągnęły ją na maxa. Jak kiedyś 'Szpilki na Giewoncie' też Polsatu zdaje się. Widać stacja wie jak dotrzeć do serialowego widza skutecznie.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.