Nagroda "Mediów Dobroczynności" dla Wydarzeń i Polsat News

Krzysiek_46 10/12/2015
Polsat News
 Zarząd Fundacji "Pomaganie jest trendy" nagrodził redakcję "Wydarzeń" i stacji Polsat News tytułem "Mediów Dobroczynności" za zaangażowanie w budowanie świadomości społeczeństwa na temat autyzmu, w ciągu ostatnich 3 lat.

Poruszanie problemu autyzmu, w takich programach jak "Nowy Dzień z Polsat News", nie tylko uwrażliwia na chorobę, ale i skłania do obserwacji zachowań dzieci, co przekłada się na postawienie diagnozy we wczesnym etapie rozwoju i pozwala na rozpoczęcie szybkiej terapii. Daje to możliwość zniwelowania objawów autyzmu nawet do 100%. Według amerykańskiego Centers for Disease Control and Prevention (Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom) liczba dzieci dotkniętych autyzmem z roku na rok jest coraz większa.

Nagroda "Mediów Dobroczynności" nadawana jest przez Fundację "Pomaganie jest trendy" po raz pierwszy. Do tej pory przyznawane były nagrody "Mecenasów Dobroczynności" dla gwiazd i uczestniczących w projekcie dziennikarzy. Wśród nagrodzonych tym tytułem są również dziennikarze Telewizji Polsat i Polsat News: Karolina Szostak, Katarzyna Senyk, Maciej Stroiński i Krzysztof Ibisz.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.