Niemal 1,9 mln widzów oglądało finał "SuperDzieciaka"

PC 23/11/2015
Oglądalność i słuchalność
 Niemal 1,9 mln widzów oglądało finał show rSuperDzieciakr1;. Show wygrała piętnastoletnia wokalistka Zuzanna Rosa z Krakowa, która otrzymała 100 tysiecy złotych i złoty medal. Srebro i 50 tysięcy przypadło perkusiście Kubie Kowaliszynowi, a brąz gimnastyczce sportowej Natalii Kozioł, która otrzymała również 30 tysięcy złotych.

Naszym zadaniem jest wypromować te talenty i ich samych, aby ludzie w Polsce dowiedzieli się że mamy tak fantastyczne zdolne dzieciaki r11; mówiła jeszcze przed finałem programu jurorka Magdalena Stużyńska.

W finale rSuperDzieciakar1; zobaczyliśmy 10 wykonawców, w całym show wystąpiło ponad 40 super dzieciaków, o których tak mówiła Magdalena Stużyńska: To są mali profesjonaliści, począwszy od uczniów szkół muzycznych, aż do prezentujących bardzo wysoki poziom małych sportowców. Ten program to nie jest dla nich pierwsze zetknięcie z konkurencją, rywalizacją czy zawodami. To są dzieciaki, które od lat biorą udział w różnych zawodach czy konkursach. Większość z nich to laureaci konkurów w Polsce i za granicą, są wśród nich mistrzowie Polski, mistrzowie Europy, mamy nawet małych mistrzów świata. Poziom jest oszałamiający. Podobnie było w finale, w którym każdy kolejny występ zaskakiwał i różnorodnością i wysokim poziomem. Wśród małych gwiazd tego wieczoru znalazły się: laureatka wielu konkursów 13 r11; letnia wiolonczelistka Kornelia Szydło, para taneczna Tobiasz Kubik i Zuzanna Mielczarska, gimnastyczka sportowa zaledwie 10 - letnia Daria Kowalska r11; nasza nadzieja na olimpiadę w Tokio 2020, 12 r11; letnia zdolna harfistka Marcelina Dąbek, niezwykły 11 r11; letni gitarzysta basowy Kamil Pyrek, pełna tanecznej pasji para 10 r11; Latków: Dominik Sopoćko i Victoria Zielonka oraz 10 r11; letnia gimnastyczka artystyczna Olivia Skassa.

Na trzecim miejscu znalazła piętnastoletnia gimnastyczka artystyczna Natalia Kozioł. Ty jesteś zawodowcem, wiem ile za tym ciężkiej pracy stoi. Jestem pod wielkim wrażeniem r11; mówił Dariusz Michalczewski, po jej występie. Drugie miejsce przypadło czternastoletniemu perkusiście Kubie Kowaliszynowi, który pokazał w programie genialne show. Z pierwszym uderzeniem trafiasz w serce i trzymasz do końca r11; podsumowała jego występ Magda Stużyńska. Najwięcej emocji wzbudziła jednak młoda wokalistka Zuzanna Rosa, która wykonała piosenkę rSzybar1; z musicalu rMetror1;. Uwielbiam Cię! r11; ogłosił po jej występie Dawid Kwiatkowski. Dla mnie jesteś zwyciężczynią tego programu r11; wyrokował Darek Michalczewski, a Roma Gąsiorowska nie kryła wzruszenia: Kiedy miałam tyle lat co ty śpiewałam tę piosenkę. Jesteś doskonała, śpiewasz całą sobą, unosisz nas i niezwykle opowiadasz historię śpiewając, a do tego co mi się podoba, jesteś ambitna. Dla Zuzanny był to kolejny sukces. Na swoim koncie ma już zwycięstwa na kilku festiwalach w Polsce.

rSuperDzieciakr1; był sporym przeżyciem dla młodych pełnych pasji wykonawców i ich rodzin, wypromował ich talenty i pokazał, że w niedalekiej przyszłości to właśnie o nich będzie głośno.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.