"Dzień Wydarzeń" w Polsat News ma formułę zbliżoną do poprzednika

MN 17/11/2015
Polsat News
 Program rDzień Wydarzeńr1;, który zadebiutował na antenie Polsat News wczoraj, ma prawie taką samą formułę jak nadawany wcześniej w tym paśmie magazyn rWydarzenia, opinie, komentarzer1;. Nowy program, tak jak jego poprzednik, składa się z przeglądu wydarzeń z kraju i ze świata, pomiędzy którymi emitowane są dwie rozmowy z gośćmi.

Zmienił się za to układ studia. Prowadzący przedstawia tematy na stojąco zza małego stolika, który używany jest również w rWydarzeniach 15:50r1;. Obok umiejscowiony jest duży ekran. Z kolei rozmowy z gośćmi nadawane są, tak samo jak w rWydarzeniach, opiniach, komentarzachr1;, z bocznej część studia. Zmieniły się tylko fotele, na których siedzą prowadzący i gość.

Czołówka rDnia Wydarzeńr1; przedstawia zegar pokazujący zdjęcia z najważniejszymi chwilami ostatnich miesięcy. Utrzymana jest w odcieniach niebieskiego z elementami w kolorze białym i żółtym.Gospodarzami nowego programu są na zmianę Marek Kacprzak i Bogusław Chrabota. rDzień Wydarzeńr1; można oglądać od poniedziałku do piątku o 22:00.
rWydarzenia, opinie, komentarzer1; zadebiutowały na antenie Polsat News 3 września 2012 roku. Były emitowane do 11 września tego roku, a następnie zostały zastąpione wyborczymi magazynami rPolska wybierar1; i rPolska wybrałar1;. W czasie tych trzech lat prowadzącymi magazyn rWydarzenia, opinie, komentarzer1; byli: Marek Kacprzak, Bogusław Chrabota, Jarosław Gugała, Marek Piotr Wójcicki, Maciej Stroiński i Przemysław Białkowski.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.