Październikowe premiery w Szóstce

przemekp 30/09/2015
Szóstka
 W paĹşdzierniku Szóstka zaprezentuje widzom kolejne premierowe propozycje tej jesieni, wśród których znajdzie się program rNiegrzeczny pies", niepokazywane dotąd odcinki serialu rTuż przed tragedią", pasjonujące filmy dokumentalne oraz kolejny sezon programu rMistrz kuchni: Juniorzy".

Od 12 paĹşdziernika r11; od poniedziałku do piątku o godz. 15:15 r11; widzowie Szóstki będą mogli oglądać nie emitowaną wcześniej serię cyklu dokumentalnego rTuż przed tragedią" ukazującego, sekunda po sekundzie, przebieg największych katastrof XX wieku i analizującego ich przyczyny. Wykorzystując nagrania archiwalne, drobiazgowe rekonstrukcje oraz wstrząsające relacje ocalonych i prezentacje ekspertów, serial przybliża kulisy takich tragedii jak masakra podczas olimpiady w Monachium w 1972 roku, katastrofa wahadłowca Challanger czy największa klęska żywiołowa w historii, jaką było tsunami w 2004 w Azji.

W kolejne soboty paĹşdziernika w filmowym paśmie dokumentalnym o godz. 14 będzie można zobaczyć premiery takich pozycji jak rZwierzęta, które zabijają ludzi", rRekiny w akcji: 25 najlepszych filmów", rWojny ze smokami: Ogień i furia" oraz rSekrety tajnych stowarzyszeń".

Z kolei w niedziele o godz. 18, począwszy od 18 paĹşdziernika, Szóstka emitować będzie program rNiegrzeczny pies" przedstawiający najbardziej niesforne domowe zwierzęta oraz ich najzabawniejsze i najbardziej niewiarygodne wyczyny.

Również w niedziele o godz. 17 r11; w paśmie, w którym od września prezentowana jest nominowana do nagrody BAFTA brytyjska edycja programu rMistrz kuchni: Juniorzy" r11; po zakończeniu emisji pierwszej serii odcinków, 31 paĹşdziernika rozpocznie się emisja drugiego sezonu programu, w którym najmłodsi amatorzy gotowania prezentują swoje kulinarne talenty i zdobywają pierwsze kuchenne szlify.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.