Kolejne zmiany w Polsat News

MN 05/09/2015
Polsat News
 W tym tygodniu Polsat News odświeżył pasmo dzienne, nadawane w dni powszednie od 10:00 do 15:30. Zmiany objęły także "Informacje dnia", emitowane od poniedziałku do piątku o 23:00 i w weekendy o 22:00 oraz weekendowe pasmo serwisów informacyjnych, które można oglądać od 11:00 i weekendowy "Nowy dzień". Ponadto, na antenie stacji zadebiutował program "Państwo to my".

"Informacje dnia"
Program jest nadawany w odświeżonej oprawie. Na bimie i ekranach jest wyświetlana nowa animacja.
Weekendowe pasmo serwisów
"Informacje" od 11:00 emitowane są w weekendy zza głównego stołu, a nie z centralnej części studia i małego stolika jak od poniedziałku do piątku. Sposób realizacji weekendowych serwisów informacyjnych jest zbieżny ze sposobem realizacji "Informacji dnia".
Weekendowy "Nowy dzień"
Program obecnie ma formułę prawie taką samą jak w dni powszednie. Nie jest już prowadzony przez duet prowadzących plus prezentera serwisów, ale przez jednego gospodarza i prowadzącego "Informacji".

Debiut programu "Państwo to my"
W piątek o 19:30 na antenie Polsat News zadebiutował cotygodniowy program "Państwo to my". Jego scenografia jest zbliżona do scenografii "Premierów", których nowy program jest następcą. Podobna jest też formuła, z tą różnicą, że gośćmi są eksperci i osoby piastujące najważniejsze funkcje w państwie. Pierwsze wydanie prowadził Jarosław Gugała.
Zobacz także:
Polsat News odświeżył pasmo dzienne

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.